Доставка води в офіс

10-26-2020
Доставка воды по Киеву в квартиры, офисы, школы и детские сады

 

Ми любимо воду і займаємося її виробництвом і поставками по усій країні. Вода-це природне джерело здоров’я і життєвої сили для вашого персоналу. Завдяки їй співробітники будуть активними і зосередженими протягом усього дня. Наше обладнання включає в себе широкий асортимент кулерів для бутильованої води і систем фільтрації. Команда «Аква Про»  доставка воды в Киеве та обладнання до вас в офіс або додому в Киеві та інших містах кращі, тут кращі ціни та умови.

Кулери для питної води

Кулери для бутильованої води це чудове рішення, яке дозволить втамувати спрагу вашим співробітникам і відвідувачам чистою і здоровою водою. Вони вкрай прості у використанні і вимагають лише наявності електричної розетки. «Аква Про» пропонує широкий асортимент моделей кулерів для води, які підійдуть до будь-яких умов роботи. Залежно від моделі кулера, вода подається охолодженої, гарячої, кімнатної температури, а також в газованому вигляді.

Пурифайери для офісів

Якщо у вас немає можливості замовляти нашу бутильовану мінеральну воду високої якості, ви можете придбати проточний кулер.

Вода високої якості для дому

Насолоджуйтеся чистою питною водою у себе вдома, встановивши кулер. Подбайте про себе і свою сім’ю.

Доставка питної води в Киеві

Наша команда з радістю візьме на себе турботу про те, щоб у вас завжди була чиста питна вода вдома і в офісі.

Приналежності

Замовте додаткові аксесуари для вашого обладнання, такі як склянки, тримачі пляшок, підлогові килимки…