Друк на склі та склі Львів

11-28-2020

Компанія «Декор принт» надає послугу фотодруку на склі. Ми Застосовуючи технологію УФ-друку, що дозволяє завдає яскраві і насичені зображення на гладку скляну поверхню. Спочатку хочу порекомендувати замовити друк на склі Львів https://www.decorprint-uv.com.ua/article-druk-na-skli за кращою ціною.

Що це за технологія?
УФ-друк на склі передбачає використання Спеціальних УФ отверждаємих фарб і особливих принтерів, що дозволяють завдає високоякісні малюнки на поверхню майже будь-яких розмірів. Під впливом УФ-променів чорнило полімеризуються і тверднуть. В результаті виходить довговічне зображення, що протистоїть негативним впливам.

Плюси УФ-друку на склі
Дана технологія друку має ряд переваг, які зробили її дуже затребуваною в сучасному світі:

Фотодрук на склі здійснюється за допомогою особливих фарб, які після затвердіння знаходять стійкість до вигоряння на сонці.
УФ-друк має переваги повноколірного фотодруку, а також дозволяє створювати плавний переходи і будь-які градієнти.
Можливий друк білими фарбами на прозорих матеріалах.
Зображення на скла не боїться механічних впливів, опадів та інших негативних факторів.

Застосування фотодруку на склі
Ми готові зробити фотодрук на склі майже будь-яких розмірів. Використовувати готову продукцію можна для оформлення шаф-купе, міжкімнатних дверей, всіляких перегородок, стільниць, при оформленні офісів і точок продажів.

Високоякісна фотодрук на склі затребувана і серед рекламних агентств. Технологія дає можливість отримувати ефектні і довговічні зображення, у порівнянні з плівками, що самоклеяться і іншими матеріалами. Також до нас звертаються клієнти, замовляйте фотодрук на склі для виготовлення вивісок, інформаційних табличок і сувенірної продукції.

Скинали
Ми також пропонуємо послуги фотодруку на скляних кухонних фартухах (Скинали). Ці вироби користуються попитом в дизайнерів інтер’єрів, так як за допомогою Скинали реалізуються найскладніші і оригінальні дизайн-проекти. З нашим фартухом зі скла ваша кухня перетвориться до невпізнання!

Створення скляного фартуха – складний процес, але фахівці компанії «банерів-плакатів» легко справляються з цим завданням. Ми беремося і успішно завершують найскладніші замовлення в стислі терміни, причому працюємо за найнижчими в Алмати цінами.