Що таке детектори низького потоку, як влаштований waterflowtech, в чому особливості та переваги пристрою?

Детектор низького потоку-це пристрій, призначений для індикації потоку води і визначення реального рівня її витрати. Актуальність пристрою обумовлена тим, що класичні лічильники не здатні абсолютно точно вести облік витрати води, а сучасні цифрові лічильники відрізняються дорожнечею, що виключає їх масове поширення в поточних реаліях.

Одним з лідером в області детекторів низького потоку є waterflowtech. Проект розробляється за підтримки інноваційного центру сколково.

Що являє собою wft? прилад в своєму пристрої має магніт і зворотний клапан, які спрацьовують при певному тиску води. Якщо споживач включає воду на мінімальний потік, wft спочатку накопичить достатню кількість води, і лише при досягненні певного тиску передасть воду на лічильник. В цьому випадку лічильник зможе здійснити коректний облік витрати води.

У wft мало прямих конкурентів, так як технологія тільки починає розвиватися і впроваджуватися в лічильники. Один з конкурентів-американська компанія a. R. I. Однак їх лічильники працюють на пружинці, яка швидко зношується і в цілому має менший запас міцності.

wft має цілу низку особливостей і переваг:

• здатний враховувати до 100% всього потоку води;• завдяки обліку низьких потоків води виручка водоканалів виросте на 5% -20%;• пристрій дуже простий і зручний у використанні;• для інтеграції wft не буде потрібно складне технічне обладнання;• wft сумісний з різними видами лічильників, може використовуватися як в нових лічильниках, так і в експлуатованих.

В ході практичних випробувань, які ведуться з 2017 року, wft показав високу ефективність і може вважатися одним з найбільш оптимальних рішень у своїй галузі.

Аналітики запевняють, що впровадження пристроїв, подібних wft, на території росії — питання часу. Інтеграція wft можлива в уже встановлені лічильники, потенційно це може збільшити загальний річний оборот російських водоканалів на 20-100 млрд руб.