Багато власників будинків, розташованих за містом намагаються оформити своє житло з максимальною близькістю до природи – використання натуральних матеріалів, таких як дерево і камінь, досить у цьому сприяє. Вибір стилю кантрі для виконання фасаду будівлі та оформлення інтер’єру будинку в цьому випадку часто стає основою концепції дизайн-проекту. Кантрі-стилістика тепла і затишна, зрозуміла і комфортна. Але багатьом домовласникам заміського житла хотілося б бачити своє житло не тільки затишним, практичним, екологічним, але і сучасним. Перед вами дизайн-проект заміського будинку, в якому вдалося органічно поєднати всі перераховані особливості оформлення приватних апартаментів.

Заховане під кронами дерев двоповерхова будівля дуже органічно вписався в навколишній пейзаж, незважаючи на оригінальну архітектуру. Дизайнери спільно з архітектором розробили план незвичайного будівлі з приміщеннями різної форми, висоти і особливостями конструкцій. Панорамні вікна чергуються з маленькими віконцями, дерев’яні поверхні змінюються кам’яними, а прямокутні форми сусідять з округлими лініями. Відкриті балкони, невеликі тераси і просто майданчики під козирками рівномірно розподілені по всьому периметру будівлі.

Похилі даху будівлі забезпечують рівномірне позбавлення від снігового покриву без втручання господарів в зимовий час. А виступаючі козирки створюють тінь над вікнами, входами і балконами у спекотний період.

В домоволодінні є кілька виходів – на обгороджені, але не засклені балкони, невеликі тераси і просто на вулицю. У будь-якому з цих місць нескладно організувати місце для відпочинку на свіжому повітрі – достатньо лише поставити зручний стілець або садове крісло і невеликий столик-підставку.

Ландшафтний дизайн прибудинкової території створювався з максимальною адаптацією до існуючих особливостей місцевої природи. Завдання дизайнера полягала в тому, щоб при мінімальних руйнування місцевого ландшафту, вдалося створити красивий, практичний і при цьому зрозумілий образ присадибної ділянки.

Але давайте розглянемо домоволодіння з центрального входу. Оформлення фасаду будівлі дуже різноманітно, але при цьому виглядає дуже гармонійно – світла деревина в якості облицювального матеріалу відмінно компонується з природним каменем, а темна окантовка металевих елементів виступає в якості колірного контрасту, надаючи зовнішнього будови строгості й чіткості.

Оригінально оформлений головний вхід заміського будинку, вражає. Використання стовбура дерева в якості однієї з опор – сміливий дизайнерський хід. Та й саме оформлення головної двері і простору навколо неї змушує затамувати подих у передчутті того, що можна побачити всередині будівлі.

У нічний час фасад будівлі відмінно проглядається, завдяки підсвічуванню на декількох рівнях. Не тільки з міркувань безпеки, але і в декоративних цілях, садові світильники рівномірно розподілені і по території біля будинку.

Для того щоб використовувати мотиви кантрі-стилістики в повній мірі, що оформляється приміщення повинно бути просторим і світлим. Адже велика кількість дерев’яних і кам’яних поверхонь істотно змінює структуру простору – великі балки на стелі, конструкції перекриттів і опор, кам’яна кладка з її яскраво-вираженою фактурністю, привносять в інтер’єр кімнати особливий характер. Завдяки тому, що більша частина стін у вітальні складається з скла, простір відмінно освітлюється сонячними променями. Для темного часу доби, приміщення оснащене цілою системою освітлювальних приладів.

Центральним елементом вітальні, безумовно, став великий камін, минає димоходом далеко за межі другого поверху. Зона відпочинку з м’якими меблями класично розташувалася перед вогнищем – місткі дивани, зручні крісла і різні столики-підставки, вибудувані за принципом «колодязя». Комфортабельний сегмент відпочинку у вітальні окреслено старовинним килимовим покриттям.

Високі стелі з дерев’яними опорами, кам’яні стіни і стельові балки виглядають дуже монументально, для пом’якшення цієї камерної обстановки в хід йдуть різні дизайнерські прийоми – «затишний» текстиль для оббивки меблів і чохлів диванних подушок і валиків (оксамит і велюр), килимові покриття, живі рослини, квіти у вазах.

Тут же знаходиться відео-зона, але дизайнери відводять їй другорядне значення і саме тому не розташовують у просторі каміна, як це часто можна зустріти в інтер’єрах заміських будинків. До того ж і фактор економії простору до цього домоволодіння не відноситься – вітальня більш ніж простора.

Простір першого поверху має відкриту планування, що дозволяє зберігати відчуття свободи, простору і зручного трафіку між функціональними сегментами. І все ж, окремі частини просторого приміщення мають деякий зонування, хоч і вельми умовне. Наприклад, сегмент кухні і їдальні знаходиться на деякому підвищенні по відношенню до вітальні.

В кухонному просторі стелі не такі високі, як у вітальні, але дизайнери вирішили не відступати від обраної концепції оформлення поверхонь, активно використовуючи дерев’яні елементи у вигляді облицювання, стельових балок, опорних конструкцій і перекриттів. Відчуття просторого і світлого приміщення не залишило цю зону завдяки великим панорамним вікнам. Гарнітур кухонний кутовий модифікації оформлений під стати обробці приміщення – з допомогою поєднання дерев’яних поверхонь з темними, контрастними елементами. Обідня зона оформлена ще більш оригінально – стільниця з цільного шматка дерева з збереженням його химерної форми на диво органічно поєднується з класичними стільцями з оксамитової світлою оббивкою.

Родзинкою заміського будинку можна сміливо вважати оригінально облаштовану бібліотеку. Напівкругле приміщення з вбудованими книжковими стелажами неможливо сплутати ні з одним іншим. Незвичайну форму домашньої бібліотеки підкреслює багаторівневий стеля з допомогою підвісних конструкцій з вбудованою підсвічуванням. В бібліотеці можна з комфортом розташуватися в зручних кріслах або попрацювати за письмовим столом – для усамітнення і зосередженої роботи тут створені всі умови.

При оформленні сучасного заміського будинку були використані навіть елементи рустикального кантрі – великі камені з грубою обробкою або зовсім без неї стали частиною інтер’єру. Гармонійне поєднання елементів сільського життя і навіть деякою первісності з сучасною побутовою технікою або предметами меблів сучасних дизайнерів призводить до створення унікального інтер’єру.

У приватному будинку є кілька сходів, і всі вони сконструйовані з дерева і металу за принципом практичної безпеки. Надійні, добротні конструкції ніби уособлюють і все будова заміського будинку. Житло надійне і практичне, створене у злагоді з природою, екологічне і при цьому сучасне.

Теги: Дизайн-проект, Заміський будинок, Стилі інтер’єру, Стиль кантрі