У цій публікації нам хотілося б познайомити вас з цікавим дизайн-проектом – заміським будинком, виконаним у вигляді куба зі скляними стінами. Оригінальне житло виконана в білих тонах та відмінно виділяється на тлі зелених дерев. Великі вікна і скляні двері забезпечують внутрішні приміщення максимально можливою кількістю природного освітлення. Незвичайний дизайн екстер’єру заміського будиночка навіває асоціації з фільмами про майбутнє, футуристичність фасаду відбилася і на оформленні внутрішнього простору.

Всі функціональні сегменти невеликого житла розташовані в одному приміщенні, тільки зона ванної кімнати має скляну перегородку, зонирующую цей утилітарний сегмент від решти простору. Потрапляючи в кубічний будинок, ми опиняємося одночасно в спальні і вітальні. Сегмент спального місця відділяє від загального простору лише невисока система зберігання. Це прекрасна можливість не тільки забезпечити себе меблями для зберігання дрібниць, але і спосіб окреслення зон.

Світла обробка приміщення і вибір меблів в білих тонах дозволяє не просто створити легкий і свіжий образ простору, але і візуально його розширити. Пастельні відтінки, комбіновані з білим кольором, мають природне походження і тому відмінно вписуються в образ приміщення, що створюється, у тому числі і природою, яку добре видно через скляні стіни.

Розташована навпроти спальні зона вітальні представлена невеликим канапкою ніжно-оливкового кольору і круглим столиком-підставкою в білому кольорі. Сегмент вітальні зоновано вельми умовно – за допомогою килимового покриття. Ніжний, світлий, але при цьому ненудний спосіб вітальні розташовує до створення розслаблюючої і затишній атмосфері.

Якщо розсунути скляні двері і виставити столик-підставку в прохід, присісти в зручний стілець, то можна випити ранкову каву практично на вулиці, насолоджуючись видом і вдихаючи свіже повітря.

За скляною перегородкою знаходиться простір ванної кімнати. Незважаючи на скромні розміри утилітарної зони, тут вдалося розмістити всю необхідну сантехніку і системи зберігання. Білосніжна виконання і велика кількість дзеркальних і скляних поверхонь, безумовно, зіграли на руку дизайнерам і домовласникам.

Навпаки ванної кімнати знаходиться зона кухні, де панують білосніжні поверхні і раціональний підхід до розташування меблів, побутових приладів і робочих зон.

Міжкімнатна перегородка використовується відразу в двох зонах – ванни і кухні. Раціональний розподіл корисного простору дозволило створити затишну і практичну атмосферу, не втративши відчуття свободи і навіть деякого простору в невеликому помешканні. З допомогою невеликих колірних включень вдалося не тільки урізноманітнити білосніжну колірну гамму інтер’єру, але і привнести в дизайн весняний настрій, свіжість і легкість.

Теги: Дизайн-проект