Як вибрати ліжко в спальню

5-21-2019

Как выбрать кровать в спальню
Сертифікати на продукциюErgomotionМатериалы, використовувані в матрацах. Відеоогляд продукції та послуг компанії.
Також хочемо порекомендувати почитати – ВИБИРАЄМО ЛІЖКО В СПАЛЬНУ КІМНАТУ http://nu-da.com.ua/vibirayemo-lizhko-v-spalnu-kimnatu/
Вибираючи нову меблі для спальні, ми уявляємо, як вона буде виглядати в інтер’єрі. Як зміниться кімната і в ній стане комфортно і затишно. Але всього одна помилка може зіпсувати наші надії і очікування і принести більше проблем, ніж радості. Перш ніж купити нове ліжко, яка ідеально підійде до дизайну кімнати і буде радувати господарів своїм великим двоспальним розміром, потрібно подумати про дві важливі речі: чи відповідають габарити ліжка простору кімнати, і чи відповідає розмір ліжка розміром дверних прорізів, сходів (ліфта), коридору, і т.
Про великому двоспальному ліжку мріють багато, але перш ніж вибирати ліжко, потрібно оцінити простір кімнати. Слід пам’ятати, що габарити ліжка перевищують розмір спального місця приблизно на 20 см, і при вимірах потрібно орієнтуватися на найбільше значення ширини та довжини виробу. Крім того, у кожної моделі ліжка може бути своя технологічна особливість. Наприклад, узголів’я може бути виконано під нахилом або з розширенням до низу, що також збільшить простір, займане ліжком. При комплектації ліжка тумбами, слід враховувати сумарну ширину всіх виробів, а також відстань від ліжка до стіни або вікна. Чим далі виріб буде знаходитись від стін, тим зручніше Вам буде пересуватися і заправляти спальне місце. При цьому сама ліжко не буде піддаватися постійному тертю про сторонні предмети, що дозволить зберегти її зовнішній вигляд. Ліжка з підйомним механізмом мають нерозбірну раму, тому потрібно заздалегідь подумати, чи не виникне перешкод при її підйомі до квартири і пройде вона в дверні прорізи. Двоспальне анатомічна сітка, якою комплектуються звичайні ліжка, також має суцільнозварну раму. Розмір рами в обох випадках дорівнює розміром спального місця. Це потрібно враховувати при виборі розташування вироби в кімнаті.
При комплектації ліжка матрацом потрібно слідувати рекомендаціям щодо його максимальної і мінімальної висоті. Також потрібно враховувати вагу матраца, виходячи з максимально допустимого навантаження на спальне місце. Всі ці параметри можна подивитися в картці кожної моделі ліжка або уточнити у консультантів. Це запобігає пошкодженню матраца рамою, і спрощує процес заправлення ліжка. Таким чином, якщо у Вас вже є матрац і Ви хочете підібрати до нього ліжко, потрібно замовляти виріб того ж розміру, так як технологічний відступ вже передбачено виробником.