Хто такий ігор сподін

7-20-2021

Ігор з сподін учасник марафонів вже кілька років.  Спорт подарував йому можливість змінити своє життя в кращу сторону, поправити здоров’я, знайти нових друзів, відвідати безліч країн і міст. Захоплення ігоря марафонами почалося, як не дивно через проблеми зі здоров’ям. Найперший кілометр, який він подолав з великими труднощами, коли під час обідньої перерви вирішив піти на найближчий стадіон, став початком шляху до високих результатів. рекомендуємо почитати весь текст про Ігоря Сподіна на сайті .

Перемога не головне

Спортсмен сподін ігор, вважає, що перемога не головне. Участь в марафоні, подолання труднощів і боротьба з самим собою, змусити себе не здатися, а дійти до кінця, ось в чому сенс.

Перше місце, це не мета, в першу чергу потрібно залишатися порядним, добрим, сильним і сміливим. Тільки така людина, здатна на вчинок. У гонитві за медалями багато хто забуває про совість і честь. Ігор не з їх числа. Всім відомий випадок, коли він підтримав свого товариша, не кинув його у важкій ситуації і допоміг закінчити дистанцію. Для учасників марафону дуже важливо фінішувати і не зійти з дистанції, адже це і є мета – подолати шлях, подолати страх, біль і не здатися.

Біг-це стиль життя

Перший аматорський забіг стався через два роки наполегливих тренувань. Він прийшов одним з перших, його результат вразив багатьох. Початківець спортсмен повірив у свої сили і почав готуватися до наступного серйозного випробування, 20 кілометрового забігу. Щоденні тренування, відточування техніки бігу, робота над швидкістю приносять все нові і нові результати. Ігор виходить вже на міжнародний рівень. За останні роки він відвідав безліч інших країн:

  • ізраїль;
  • туреччина;
  • німеччина;
  • франція;
  • італія та ін

Кожна з поїздок приносила спортсмену задоволення, десь була здобута перемога, десь придбаний безцінний досвід, з’явилися нові друзі. Все це служило найсильнішою мотивацією, для продовження роботи над собою.

Дуже важливо зрозуміти, що біг це не просто активність, біг це розкриття свого потенціалу, виховання самодисципліни і витривалості. Характер виховується безпосередньо на тренуваннях.

Ви можете все!

Приклад спортсмена доводить, що неважливо займалися ви раніше спортом чи ні, але якщо докласти хоча б трохи зусиль і не здаватися при перших труднощах, ви зможете домогтися високих результатів і перемогти свою лінь, свою хворобу, своїх ворогів. Найкращий рада від сподіна, це отримувати задоволення від того, чим ти займаєшся, тоді все вийде!