Що таке м’які вікна

2-6-2020
Мягкие окна для веранды

М’які вікна – комфортно, красиво, економічно.
М’які вікна стали новим словом в комфорті для любителів заміського і дачного життя. Все більше людей воліють проводити вільний час за містом. Сезон зустрічей на верандах і терасах починається в травні, але до вересня вже завершується. Зиму не скасувати, але продовжити задоволення і зробити комфортним перебування на свіжому повітрі можна і допомагають у цьому “м’які вікна”. Гнучка і надійна конструкція з полівінілхлориду (ПВХ) кріпиться на дверні і віконні прорізи. Тут плівка з міцного ПВХ поєднує в собі функцію рольставен і склопакета, але встановлюється просто і коштує в декілька разів дешевше.

М’які вікна з ПВХ в поєднанні з тентової тканини – це бюджетний варіант утеплення веранди дачного будиночка або альтанки, а так само інших конструкцій для захисту від дощу і снігу. Так само м’які вікна є бюджетним варіантом консервації присадибних будівель на зиму. Завмер в межах міста – безкоштовний. Вартість монтажу – від 30% від вартості виробу в залежності від складності робіт.Плівка ПВХ пропускає сонячне світло, не мутніє і не тріскається. Цей матеріал не токсичний і зручний в експлуатації. Демонтувати вікна ПВХ так само просто як і встановити. М’які вікна довговічні, при правильній експлуатації і відході прослужать довгі роки.

В приміщенні завжди буде тепло і світло. Штори і завіси з ПВХ залишають простір для дизайну. Виконуючи функцію вікон і стін для альтанки, вони можуть бути прозорими, комбінованими, з малюнком або без. Купити м’які вікна ПВХ  можна у виробника – компанії. Фахівці компанії проведуть необхідні виміри, враховуючи всі побажання Замовника, при необхідності дадуть свої рекомендації по матеріалу і способу кріплення, виготовлять за максимально короткі терміни і проведуть монтаж м’яких вікон. М’які вікна від компанії – це комфорт і надійність за розумні гроші, якість перевірена часом. Ви вже готові замовити вікна ПВХ для дачі і заміського будинку. Всі товари, що підлягають обов’язковій сертифікації, сертифіковані.