Як просто усунути западання кнопки бачка унітазу

22

Поширеною несправністю унітазу є западання кнопки. Після змиву вона не повертатися у вихідне положення, і вода з бачка безперервно витікає в каналізацію. Така поломка легко вирішується своїми руками без заміни комплектуючих.

Що потрібно:

  • викрутка;
  • гострий ніж.

Процес ремонту западаючої кнопки зливу унітазу

Перед початком робіт необхідно перекрити подачу води на унітаз. Потім відкручуємо і знімаємо кнопку, а за нею кришку бачка.

Далі необхідно зняти зливну арматуру, на якій кріпися кнопка. Для цього її необхідно захопити рукою, і провернути на підлогу обороту проти годинникової стрілки.

Після вилучення механізму, потрібно демонтувати з нього верхню деталь у формі чобота, на яку безпосередньо і тисне кнопка. Для цього потрібно відстебнути розташований під нею важіль, підчепивши його викруткою.

Знявши чобіток, необхідно зрізати ножем розташований на ньому вгорі невеликий шип. Саме він чіпляючись і заклинює механізм. Шип служить обмежувачем нижнього положення при натисканні кнопки. У зібраної арматурі провалюватися їй не дозволяє решті механізм, так що видалення не зашкодить.

Потім чобіток встановлюється на місце, і важіль замикається назад.

Після цього механізм кріпиться в бачок, закривається кришка і прикручується кнопка. Тепер вона вже не буде западати при змиві.