Безумовно, в оформленні приміщення головну роль відіграє обробка. Але в той же час не варто недооцінювати важливість декору. Адже з його допомогою можна зробити акцент на обраному стилі, надати затишок тій або іншій кімнаті, або ж просто заповнити порожній простір. Особливо оригінально в приміщенні виглядають декоративні вироби власного виробництва. Приміром, великі підлогові вази, зроблені своїми руками, допоможуть вам проявити індивідуальність і почуття смаку в оформленні.

Підлогові вази: правила вибору та декору

Незалежно від того, купуєте ви готовий виріб або хочете зробити його самостійно, важливо чітко розуміти, якого стилю потрібно дотримуватися. Адже приміщення має бути максимально гармонійним. А це досягається не тільки вибором меблів, але і відповідним декоративним оформленням.

Якщо ви дотримуєтеся мінімалізму, то найбільш вдалим рішенням буде ваза з лаконічними формами з мінімальною обробкою. Що стосується колірної гамми, то вона повинна бути стриманою. Класичний білий, чорний і червоний колір в даному випадку будуть найбільш підходящими. Втім, якщо ви придбали прозору вазу, то не варто засмучуватися. Адже її можна пофарбувати акриловими фарбами.

Класичний стиль в інтер’єрі подобається далеко не кожній людині. Але якщо він вам до душі, то ви напевно знаєте, що декор може бути не тільки з малюнком, але і максимально лаконічним. Тому вибирайте таку вазу, яка підкреслить саме вашу кімнату або будинок у цілому.

Не можна не згадати стиль модерн. Це досить цікавий напрямок, яке стає все більш популярним. В даному випадку можна сміливо вибирати вазу з дерева або з металевою обробкою. Виглядає таке оформлення приголомшливо красиво, але в той же час стримано.

Любителі авангарду знають, що цей стиль припускає наявність у приміщенні предметів незвичайної форми. Придивіться до оригінальним дизайнерським вазам. Найчастіше в спеціалізованих магазинах представлені подібні варіанти. При бажанні можна навіть просту скляну вазу перетворити в декор, який ідеально впишеться в таке приміщення. Достатньо всього лише пофарбувати її яскравими фарбами всередині або зовні. Але в такому випадку обов’язково потрібно залишити її на добу до повного висихання.

Декор підлогової вази своїми руками

Звичайно ж, підлогові вази відрізняються від звичайних своїми розмірами. Найчастіше це досить великі вироби. Тому зробити їх самостійно може бути складно. У такому випадку рекомендуємо приділити більше уваги саме декору. Для цього потрібно не менше зусиль і фантазії. Але будьте впевнені, що результат дійсно варто того.

Мабуть, найпростіший спосіб задекорувати вазу – її пофарбувати акриловими фарбами. Для цього також знадобиться лак, кисті і скотч або трафарети. Перед роботою обов’язково потрібно захистити робочу поверхню, тому рекомендуємо покласти на неї аркуші паперу або ж газету. Тільки після цього можна приступати до роботи.

Для початку необхідно пофарбувати вазу в білий колір. Це дозволить створити певний фон, на якому набагато яскравіше буде виділятися малюнок або декор. При необхідності можна нанести два або три шари. Також обов’язково треба дочекатися висихання, щоб не зіпсувати все фарбування. Далі нанесіть на вазу трафарет або ж приклейте скотч вертикальними лініями. Проміжний простір фарбуйте контрастною фарбою. Після того, як трафарет або скотч можна буде зняти, ви отримаєте дійсно стильний і оригінальний вазу.

Останнім часом досить популярним став еко-декор. Оформити вазу в такому стилі може абсолютно кожен. Для цього потрібно всього лише підготувати рівні зрізи гілок. Обробити їх наждачним папером, щоб не було пробілів. Після цього потрібно приклеїти їх на вазу в довільному порядку. Погодьтеся, процес досить простий, але результат виходить вартим.

Досить незвичайне оформлення підлогової вази завжди виглядає виграшно. В даному випадку рекомендуємо використовувати монетки. Звичайно ж, попередньо необхідно підготувати вазу. Тобто пофарбувати в підходящий відтінок і дочекатися повного висихання. Тільки після цього можна приступати до наступного етапу. За допомогою невеликої кількості гарячого клею фіксуємо монетки на поверхні вази, роблячи невеликі відступи.

Насправді для цього можна використовувати шматочки дзеркала, невеликі шматочки дерева, мозаїку, черепашки і багато іншого. Все залежить від вашої фантазії і готовності до експериментів.

Якщо ви шукайте простий варіант оформлення вази, то використовуйте в якості декору мотузку чи не занадто щільний канат. Простий обмотайте їм вазу і зафіксуйте клеєм. Незважаючи на простоту виконання, подібні вироби завжди привертають увагу і викликають запитання гостей.

У холодну пору року чудово виглядає тематичний декор. Для цього можна використовувати непотрібний в’язаний светр. В залежності від розміру вази, обріжте рукав або ж іншу частину светри. При необхідності можна зшити між собою деталі. В результаті виходить дуже красивий, затишний декор для підлогової вази своїми руками.

До речі, зовсім не обов’язково декорувати вазу зовні. Наповніть прозоре виріб піском, черепашками, різними гілочками, камінчиками або навіть намистинами, винними пробками. Кожен з варіантів виглядає по-своєму оригінально. Найчастіше в такі вази встановлюють палички, штучні квіти або гілочки бавовни. Також можна прикрасити композицію гірляндою. У зимовому сезоні такий декор в приміщенні виглядає приголомшливо красиво.

Підлогова ваза в інтер’єрі

Оформити підлогову вазу своїми руками може кожен. Для цього не потрібні особливі вміння, досвід або знання. Надихайтеся ідеями, переглядайте різні майстер-класи і обов’язково пробуйте. Тільки так можна створити щось дійсно вартісне.

ЩО ТАКЕ ВНУТРІШНЬО ПІДЛОГОВІ КОНВЕКТОРИ

12-12-2020

Кілька міфів про внутрішньопідлогові конвектори опалення
 

Внутрішньо підлогові конвектори

Внутрішньо підлогові конвектори-це особливий клас опалювальних приладів. Незважаючи на велику різноманітність на ринку, всі конвектори мають однакову конструкцію: монтується в підлогу короб, всередині якого знаходиться мідно-алюмінієвий теплообмінник. Холодне повітря, що йде від вікна, опускається в конвектор і, проходячи між нагрітими алюмінієвими пластинами, нагрівається і піднімається вгору. У випадках, коли потрібна велика потужність, конвектори додатково комплектуються тангенціальними вентиляторами, що нагнітають повітря на теплообмінник, тим самим підвищуючи його тепловіддачу. Також хочемо вам порекомендувати внутрішньо підлогові конвектори  тут на сайті https://cooltherm.ua/ широкий модельний ряд для вибору.

Внутрішньо підлогові конвектори

Підлогові конвектори COOLTHERM є сучасними приладами, призначеними для первинного опалення, проте можна вживати їх і для вторинного опалення в комбінації з іншими спільними пристроями, такими як радіатори, кондиціонери-конвектори і т.д. Конвектори COOLTHERM – це відмінна якість всіх деталей і висока ефективність конвекції. Завдяки використанню при виготовленні тільки якісних матеріалів та інноваційних технологій конвектори вбудовані в підлогу COOLTHERM – це надійне і вигідне рішення для опалення вашого приміщення. Підлогові конвектора COOLTHERM є сучасними приладами, призначеними для первинного опалення, проте можна вживати їх і для вторинного опалення в комбінації з іншими спільними пристроями, такими як радіатори, кондиціонери-конвектори і т. Д.

Моделі конвекторів COOLTHERM:

  • модель -вбудований конвектор з природною конвекцією, за принципом природного руху повітря.
  • модель -вбудований конвектор з примусовою конвекцією, пересування повітряного середовища досягається і за допомогою природної конвекції, і примусово під дією діаметрального вентилятора
  • модель -вбудовувані конвектори для вологих умов експлуатації, (вбудований дренажний піддон, знижена напруга вентилятора – 12 вт). Можуть бути як з природною  так і примусовою конвекцією
  • модель -вбудовані конвектори для опалення та охолодження з вентилятором.

Внутрішньо підлогові конвектори COOLTHERM мають саму тиху роботу вентиляторів!