Домовласникам по всьому світу подобається оформляти свої житла в білих тонах. Світла обробка поверхонь візуально розширює простір, надає приміщенню свіжий та легкий зовнішній вигляд. До того ж, білі стіни здатні приховати недоліки архітектури, її особливості та нюанси. До світлої обробці найпростіше підібрати меблювання і декор – будь-які кольори та їх відтінки виграшно виглядають на білому тлі. Створити колірний акцент у світлому приміщенні не становить праці, і навіть пастельні відтінки виглядають виразно.

Представляємо вашій увазі дизайн-проект приватного будинку, інтер’єр якого виконаний переважно в білих тонах. Так і фасад будівлі має білосніжну основу з вкрапленнями дерев’яної облицювання. Але основу екстер’єру двоповерхової будівлі становлять великі панорамні вікна і скляні двері. За рахунок великої кількості скляних поверхонь і внутрішні приміщення забезпечені максимальною кількістю сонячного світла, і фасад будівлі виглядає виграшно, сучасно і нетривіально.

Невеликий дворик має живопліт, представлену невисокими деревами і кущами. Весь простір заднього дворика засаджено газоном, а на просторій дерев’яній палубі можна влаштовувати чаювання або битви в настільні ігри – для цього достатньо винести садові меблі на поміст.

Розглянемо докладніше інтер’єр приватного будинку. Практично всі стіни в домоволодінні оброблені в білому кольорі, лише деякі поверхні виступають в якості акцентних плям. У сукупності з білосніжними стінами і великими вікнами від підлоги до стелі, весь простір виглядає повітряним, свіжим і легким. У приміщеннях першого поверху бетонний наливна підлога, який відмінно гармонує з білосніжною палітрою обробки стін і стелі.

У вітальні сірий колір підлоги перегукується з оформленням систем зберігання, ступенів і настінного декору. Весь дизайн вітальні простий і лаконічний – лише необхідний набір меблів, мінімум декору і максимум практичності.

Два приблизно однакових за площею функціональних сектора першого поверху – вітальню і кухню-їдальню розділяє конструкція сходів. Обгороджена з двох сторін міжкімнатними перегородками дерев’яні сходи виступає в якості тунелю серед бетонних просторів, заповнених світлом від панорамних вікон.

Кухонний і столовий зони розташовані в одному просторі і не мають чіткого зонування. На відміну від вітальні, кухонне простір оформлено більш контрастно. У ролі акцентной стіни виступає цегляна кладка міжкімнатної перегородки настінним декором, недвозначно вказує на приналежність приміщення і його функції. Однорядний кухонний гарнітур виконаний не менш виразно – використання білих, деревних і темних дзеркальних поверхонь призвело до створення сучасного і динамічного образу робочої зони кухні. Острів з наливної бетонної стільницею багатофункціональний – крім систем зберігання, його простір була інтегрована раковина.

Контрастні поєднання не обійшли стороною і зону сімейних трапез – обідній стіл з дерев’яною стільницею склав відмінний союз чорним пластиковим стільців зі спинкою відомої пари дизайнерів.

На другому поверсі приватного будинку знаходяться спальні і ванні кімнати. Оформлення особистих апартаментів відрізняється створенням неймовірно світлого і легкого способу приміщень. Білосніжна обробка, використання світлої меблювання та текстилю в пастельних тонах спільно з велика кількість сонячного світла виглядає легко і невимушено. Мінімалістська обстановка спальних приміщень додає простоти і лаконічності інтер’єру.

Ванна кімната, яка знаходиться в приміщенні спальні за міжкімнатних перегородкою, оформлена також переважно в білих тонах. Білосніжна виконання оздоблення, сантехніки та керамічної плитки в тон, а також активне використання скляних і дзеркальних поверхонь дозволило візуально розширити і без того просторе утилітарне приміщення. Лише темна облицювання підлог і світла деревина систем зберігання виступає в якості акценту в білосніжному дизайні сектору водних процедур.

Теги: Дизайн-проект, Заміський будинок