Стиль еклектика передбачає можливість змішування декількох інтер’єрних стилістики в межах одного приміщення. Для тих домовласників, хто не може визначитися з вибором улюбленого стилю в інтер’єрі або просто не любить рамок і канонів, варіант використання еклектичних прийомів для дизайну свого житла може стати виграшним квитком.

Еклектика в інтер’єрі квартир або будинків часто вибирають колекціонери, любителі купувати незвичайні і унікальні речі або предмети мистецтва. Адже в еклектичному дизайні практично немає правил. Все обмежується тільки вашою фантазією, почуттям міри і власним сприйняттям кольору і форм.

Будинок, повністю оформлений в еклектичному стилі, відразу створює враження про проживаючих у ньому домочадців. Складно уявити, що нудний мінімаліст міг би створити подібний інтер’єр. Буйство фарб і форм, незвичайні елементи декору і унікальні стильові знахідки присутні буквально в кожній кімнаті

На використання активного помаранчевого кольору в інтер’єрі вітальні не всякий зважиться. Але надати приміщенню настільки святковий і свіжий вигляд здатні дійсно сміливі поєднання в панелі еклектичного приміщення.

Просторе приміщення дозволило створити зонування на кімнати без необхідності установки дверей і перегородок. Завдяки такому інтер’єрного прийому будинок здається ще більше, а мешканці можуть безперешкодно пересуватися по всій житлової площі. З допомогою колірних рішень також позначено чітке зонування цього яскравого і унікального будинку.

Застосування незвичайних предметів декору, цікавих картин, мозаїк, фресок – все вказує на присутність художнього смаку у господарів будинку.


Навіть одне з найбільш традиційних місць в будь-якому житлі, оформлено незвично і новаторським. Кухня розташувалася практично під сходами, завдяки цьому, активний апельсиновий відтінок присутня на одній із стін робочого кухонного простору. Друга стіна оформлена у вигляді прихованих шаф, оброблених дерев’яної феленкой. Разом з білосніжним кухонним островом і робочою зоною приготування їжі, кухня виглядає надзвичайно позитивно.

З кухні можна безперешкодно потрапити в простору їдальню, оформлену у більш нейтральній колірній гамі.


В рамках цієї кімнати чудово поєднуються елементи з різних стилістики – старовинний дерев’яний комод в бароковому стилі, сучасні індустріальні підвісні лампи і картини різних напрямків образотворчого мистецтва.

Незвичайне і неймовірно легке по своєму візуальному сприйняттю оформлення каміна, дозволяє домочадцям розташовуватися в зоні відпочинку з комфортом.

Поділ простору на зони за допомогою кольору обробки стін і оббивки меблів, не ріже око. Приємні відтінки дозволяють не порушувати атмосферу спокою і затишку.

Навіть самі невеликі закутки цього еклектичного помешкання оформлені з любов’ю до деталей.

Головна спальня – проста і лаконічна, спокійна і затишна. Це місце для відпочинку і розслаблення, ніщо не повинно стомлювати мешканців у такому приміщенні, ні колір, ні форма, ні текстура. Лише присутність активних відтінків в текстилі і різьблене крісло в стилі арт-деко нагадує нам про еклектиці кімнати.


Ванна кімната, прилегла до головної спальні, вражає нас вишуканим мінімалізмом. Світлі відтінки приміщення і плавність ліній налаштовують на комфортне розслаблення.

Ще одна спальня з елементами мінімалізму і індустріального стилю вражає тим, що ванна розташована безпосередньо в кімнаті і не приховано за ширмою або завісою. Сучасні вологостійкі матеріали дозволяють безболісно проводити подібні інтеграції без шкоди загальній стилістиці приміщення.

Дерев’яна палуба біля будинку гармонійно розмістила і місця для відпочинку, активного і не дуже, і живі квіти, і комфортну обідню зону під відкритим небом.

Теги: Дизайн-проект