Меблі на замовлення

1-31-2020

not found
Меблі на замовлення – оптимальне рішення Продаж стандартної готової меблів влаштовує не всіх, творчі натури бажають проявити індивідуальність і воліють дизайнерські вироби на замовлення. При такому підході кожен клієнт зможе вибрати підходящу модель, певний матеріал, бажаний дизайн, колір, підібрати комплектуючі деталі. Це рішення допоможе раціонально використовувати площу приміщення, зробить будинок більш зручним для експлуатації.
Також хочемо вам порекомендувати в стиле минимализм
Нестандартна меблі виготовляється на замовлення, виходячи з особливостей приміщень, а також з побажань замовника. Корпусні меблі на замовлення виготовляється з ДСП, МДФ та інших матеріалів, можна замовити виготовлення з масиву. Фірмова продукція відрізняється високою якістю, а так само сертифікована.
Фірмові вироби відрізняються міцністю і стійкістю завдяки ущільненому корпусу і каркасу. Корпусні меблі довговічна і надійна, має індивідуальний дизайн і широку функціональність.
Модулі виготовлені таким чином, щоб максимально раціонально використовувати площу приміщення. Блоки роблять за індивідуальними розмірами, вони можуть комбінуватися і збиратися відповідно до потреб замовника. Кількість модулів можна вибирати за бажанням або необхідності встановлювати їх у різних поєднаннях. Майстри фірми розроблять проект, виготовлять, а також встановлять меблі, забезпечать гарантійне та післягарантійне обслуговування.
На продукцію фірми дається гарантія до двох років. Для постійних клієнтів передбачена програма лояльності. По всіх робочих питань можна проконсультуватися із співробітниками компанії за контактними телефонами або електронною поштою. Також можна відправити заявку на безкоштовний розрахунок вартості виробу певних параметрів.
У моїй квартирі нестандартна планування, оптимальним варіантом стала дизайнерські меблі на замовлення. Робота виконана на тверду п’ятірку, але ось єдиний мінус – не стикування з часу вийшла, але, а так претензій немає. Я людина творча, самостійно створив макет, а хлопці виконали колосальну роботу і втілили мою задум у реальність. Меблі ідеально вписалася в спальню, відразу видно – матеріал і якість виробництва на висоті. Відразу видно – справжні профі: завдяки спеціальній програмі, показали як шафа стане в кімнаті, що дало можливість внести корективи ще до початку роботи. Тепер буду радити всім, хто за нестандартні рішення. Співробітники компанії самостійно провели необхідні виміри, допомогли визначитися з моделлю і кольором. Пізніше з’ясувалося, що потрібного кольору немає, але консультант показав свій професіоналізм, і гідно вийшов з цієї неприємної ситуації. З доставкою і установкою проблем не виникло, все зробили якісно і в строк.