До нового року залишається пара тижнів, а ще стільки всього треба встигнути. Ми вирішили вам допомогти і вмовили декоратора студії razzle dazzle тетяну єфімчук влаштувати для вас майстер-клас з новорічного декору будинку. Тетяна люб’язно погодилася, вирушила в шоурум американського меблевого бренду curations limited і підготувала цілих три майстер-класи!

Тетяна єфімчук, декоратор

Тетяна — декоратор і співзасновник студії razzle dazzle, член спілки дизайнерів росії, вітриніст з 12-річним стажем і справжнісінький художник.

Прикраса ялинки

За основу слід взяти один базовий колір і підібрати домінуюче (70%) кількість іграшок в цьому відтінку. Вони можуть відрізнятися за розмірами і фактурою: матові, глянцеві, блискучі. Однак колір повинен бути один. У нашому випадку це білий.

Форму іграшок бажано теж вибрати єдину: кулі, ромби або бурульки.

Далі до основного кольору додаємо ще один відтінок. У нашому випадку це м’ята. Її буде приблизно 20%.

Тенденція вибору нетривіальних ялинок з кожним роком тільки зростає. Лісових красунь зараз прикрашають живими квітами, саморобними іграшками та фруктами. Прикраса ялинки квітами-це свого роду тенденція, що стала класикою. У нашому випадку квіти варто сприймати як домінуючий елемент і підшукувати відповідно до палітрою самої ялинки. Якщо вона, як і у нас, біла, то і квіти варто вибирати білі.

Любителі оригінальних куль більшу частину квітів можуть зробити золотими. У цьому випадку вони будуть сильним акцентом.

Колір вогників підбирається в загальний тон ялинки-холодний або тепле світло. Чим яскравіше ялинка завдяки вогням, тим вона святковіше, і вогників повинно бути багато. Коли їх вішати, на початку прикраси ялинки або в кінці — неважливо, а ось що дійсно важливо, так це гарненько заховати дроти.

Штучний сніг допоможе створити ефект засніженої ялинки. Рясна посипання снігом-заключна частина декорування, плюс будь-яке декоративне конфетті, зірочки і серпантин.

Прикраса столу old mildton table

Наша сервіровка столу — для романтичної, святкової або передсвяткової вечері на дві персони. Тому ми не економили простір. Представлений варіант декору можна назвати молодіжним і більше атмосферним, ніж гастрономічним.

Застілля – це фрагмент свята, наповнений солодким передчуттям подарунків. Тому ми будемо активно проектувати сюрпризи новорічної ночі на сервіровку. Використовуємо для цього іграшки в фужерах, ялинку в глечику для води, нереально великі сніжинки і маленьких коней. Масштаб предметів може бути непорівнянним. Свічки ставимо в зв’язці окремо, а в свічники укладаємо іграшки. Йде гра. Шкірка від мандаринів – також частина цієї гри. Тут головне, щоб не вийшло кострубато.

Передача настрою також відбувається за рахунок ароматів: мандаринів, ялинки, палаючих свічок і шампанського.

Щоб стіл гармоніював з ялинкою, слід використовувати перехресні речі — колірні поєднання або іграшки. Вони не повинні відрізнятися за своїм змістом і за своєю філософією. У нашому випадку це і колір, і саме наповнення.

Прикраса консолі x-tipton для дитячої

Для того щоб створити новорічний настрій, не обов’язково розташовувати великим простором.

Консоль x-tipton (в даному випадку — з канадського дуба) шириною 50-60 см не може зупинити прагнення декоратора поширити відчуття свята на весь будинок.

Велике свято можливе навіть в маленькому приміщенні. Головне-підійти до справи нетривіально.

Створюючи композицію для дитячої зони, можна обмежитися простим і зрозумілим всім солодким столом. У тарілки для гарячих страв покладіть ялинові гілки і порцелянові статуетки.

У композиції в якості активного елемента можна використовувати фото в рамці. Атмосфера також відчутно переноситься і через фото. Чорна рамка в нашому випадку – колірний акцент. Все інше підібрано в теплих пастельних тонах.

Улюблені іграшки теж можуть стати частиною новорічного декору. Ми посадили в крісло flandia arm chair сонного зайчика, який перегукується з вухатими побратимами на консолі.

Прикрашаємо консолі для ділового кабінету. Суворі простору-приймальні, переговорні, кабінети — теж можуть і повинні бути святковими.

Щоб зробити прикраса доречним, можна використовувати книги, прес-пап’є, письмове приладдя, карти та інші предмети з антуражу кабінету. До композиції варто додати традиційні новорічні предмети і символи: мандарини, свічки, ялинові гілки, іграшки і сніг. Використовуємо принцип ярусності-ваза в вазу, мандарин на мандарин.

Традиційну мішуру, дощик і всі радянські атрибути тепер кладуть у вази, перемішують зі світяться вогниками – і ніяк інакше.

В одному просторі можна організувати кілька святкових композицій, які за своїм змістом і функціями будуть, природно, різні: дитяча, ділова, романтична і традиційна. Вони всі повинні перегукуватися.

Незалежно від того, колірні це поєднання або ж форми і фактури, що переходять з однієї композиції в іншу (кульки, ялина, мандарини), в кожній повинна бути своя стилістична особливість або принцип.

Декор-це як дрес-код: на роботу, на побачення і на дитяче свято — своя тема.

Стиль тетяни єфімчук як декоратора полягає в поєднанні традиційного і нетривіального. Головна мета, яку перед собою ставить тетяна, — викликати емоційну реакцію у глядача: захоплення, здивування, посмішку. Її стиль можна назвати більше театральним, стилем, близьким до “аліси в країні чудес”, який ідеально поєднується з вінтажною класикою curations limited.