Пропонуємо вам ознайомитися з інтер’єром однієї лондонської квартири, оформленої в сучасній стилістиці, з використанням контрастних поєднань і яскравих деталей. Лаконічність і функціональність тут сусідять з комфортом і зовнішню привабливість. Зручне планування, ергономічне розташування меблів і техніки, цікаві колірні і фактурні рішення – все в інтер’єр англійських апартаментів може послужити вашому натхненню для власного ремонту або невеликий переробки. Почнемо нашу невелику екскурсію по кімнатах лондонської квартири з вітальні – серця житла. Сучасний стиль обтяжує до використання всіх відтінків сірого кольору. Враховуючи, що простір вітальні невелике, логічним стало застосування світло-сірого відтінку для обробки стін. Більш насичені тони знайшли відображення у виконанні меблювання. Контрастним кольором виступає чорний тон, в який пофарбовані додаткові елементи інтер’єру – освітлювальні прилади, кавовий столик, відеотехніка.

Найбільш строкатим, привертає увагу елементом інтер’єру вітальні стало килимове покриття в контрастну чорно-білу смужку. Килимок виступає свого роду посередником між білосніжним стелею і чорними предметами дизайну, серед яких і журнальний столик.

У невеликій вітальні тільки одне вікно, що забезпечує необхідний рівень природної освітленості. Саме тому віконний отвір не декорований текстилем (що часто зустрічається в сучасній стилістиці), а забезпечений жалюзі для тих випадків, коли необхідно припинити доступ сонячного світла або закрити вікно у вечірній час від сторонніх очей за межами квартир. У зручному кріслі біля вікна можна почитати книгу, скориставшись в якості підставки оригінальним столиком.

Далі розглянемо інтер’єр світлою і навіть білосніжною кухні з дуже лаконічним дизайном. Крім того, що просторе приміщення забезпечений великим вікном, сонячне світло, проникаючи через нього, відбивається від білосніжною обробки стін, від абсолютно гладких фасадів кухонного гарнітура того ж відтінку і глянсових поверхонь, що імітують мармур. Простір кухонної зони дозволило розташувати всі необхідні системи зберігання, робочі поверхні і побутові прилади в рамках однорядного меблевого гарнітура і острови з інтегрованою раковиною. Білий колір кухонного гарнітура візуально розширює простір, а гладкі фасади виглядають сучасно, лаконічно і стильно.

Використання матеріалу, ефектно імітує світлий мармур, дозволило створити непросто привабливий зовнішній вигляд кухонного фартуха і стільниць, але і полегшити догляд за поверхнями, найбільш схильними до забруднення і впливу вологи.

В цьому ж приміщенні знаходиться неймовірно колоритна їдальня зона. На тлі білосніжних стін особливо ефектно виглядає обідня група з місткого столу з дерев’яною стільницею і стільців з темно-смарагдовими сидіннями і спинками. Використання різних відтінків цього благородного кольору можна було зустріти і в традиційних стилях оформлення жител. Таким чином класичні традиції знайшли сучасне втілення в лондонських апартаментах наших днів.

За простотою і лаконічністю оформлення англійського житла криється велика увага до деталей. Практично у всіх кімнатах розставлені оригінальні вази з живими квітами, незвичайна посуд і свічки присутні всюди, де можна організувати місце для бесід, читання або трапези.

Більш колоритний відтінок смарагдового кольору знайшов відображення в м’якій меблюванню зони відпочинку. Сам по собі колір настільки привабливий, що в кімнаті була допустима лише світла, нейтральна обробка, не відволікає увагу від центрального предмета меблів. Не дивно, що навіть квіти для цієї кімнати були обрані неяскраві – білосніжні півонії органічно вписалися в існуючу обстановку.

Далі розглянемо інтер’єр спальні господарів квартири. У просторому приміщенні з оригінальною архітектурою з’єднані дві зони – спальне місце та ванна кімната. З одного боку – обидва сегменти розділені перегородкою, але з іншого – можна виявити присутність відразу в двох частинах кімнати, тому що стіна скляна і не має текстильної драпірування або яких-небудь жалюзі.

Інтер’єр спальні створювався з метою створення максимально розслаблюючій атмосфери. Саме тому обробка стін світла, меблювання тільки найнеобхідніша, а текстиль спального місця тільки натуральний. На тлі білосніжної обробки стін і світло-бежевого відтінку м’якої оббивки ліжка темні настінні бра і приліжкові столики-підставки виглядають особливо ефектно.

Ще одним контрастно-темним елементом інтер’єру стала окантовка скляної перегородки. За нею, у світлій ванній кімнаті, знайшлося місце і для місткою ванни, і для душової кабіни, унітазу і пари раковин з системами зберігання. Білосніжна сантехніка буквально розчиняється в променях сонячного світла, що проникають через велике вікно.

І остання кімната лондонської квартири – невелика дитяча для новонародженого. Не дивно, що для оформлення невеликого простору для малюка, батьки обрали світлі, пастельні відтінки. Білосніжна меблювання, світле килимове покриття, натуральний текстиль допомогли створити обстановку, в якій буде спокійно батькам, а значить і малюкові.

В якості яскравих акцентів в дитячій спальні використаний переважно настінний декор, іграшки та книжки в яскравих обкладинках, розташовані на відкритих полицях. Поки дитина маленька і велику частину часу проводить в ліжечку або на руках у батьків, огляд стін в кімнаті для нього буде основним способом пізнання навколишнього простору.

Теги: Дизайн-проект