Часто невеликий метраж квартири не дозволяє втілити в життя всі дизайнерські задуми господарів. Як бути, якщо невелику спальню хочеться зробити не просто функціональною, але і красивою? поради на прикладах маленьких і дуже красивих спалень — в нашій статті.

Простота, мінімум деталей роблять цю маленьку спальню не тільки стильною, але і просторою.

Квітковий принт на шпалерах і в оббивці стільця, золоте обрамлення картин і дзеркала, коване ліжко — все це підійде любительці вінтажного стилю.

Зістарена цегляна стіна повинна була погіршити інтер’єр. Але світлі (блакитні і білі) тони, навпаки, зробили спальню практично невагомою. Звичайно, варто особливо відзначити, що узголів’я ліжка знаходиться практично врівень з підвіконням.

Сірий колір-простір для творчості! одна або дві яскраві деталі — і інтер’єр буде виглядати оновленим.

Прозорі легкі балдахіни в поєднанні зі світлим кольором роблять інтер’єр повітряним.

Вишукана люстра і чорний колір, що обрамляє спальню по периметру, додадуть шику навіть крихітному приміщенню.

Вікно на всю стіну — хоч і дуже маленьку) – головна родзинка спальні. Настрій тут створюють не тільки різнокольорові прапорці і улюблені фотографії, але і погода за вікном!

Ліс не тільки за вікном, але і в цій кімнаті. Спальному місцю відведено мінімум простору, завдяки чому приміщення здається просторим.

Кольорове рішення цієї спальні багато в чому залежить від декору. Варто тільки прибрати світильники або поміняти наволочки на подушках — кімната тут же перетвориться.

Грамотне лаконічне освітлення зробить акцент на густому насиченому кольорі стін, а зовсім не на габаритах спальні.

Відокремивши спальню не глухою стіною, а витіюватою аркою, можна заощадити дорогоцінний простір і надати спальні трохи казкового східного колориту.

Зазвичай такі монументальні ліжка нехарактерні для маленьких спалень. Але завдяки колірній гамі і незвичайної лампі інтер’єр вийшов затишним, в міру лаконічним і завершеним.

Інтер’єр цієї спальні виглядає не просто білим, а стерильно білим, завдяки чому кімната візуально здається більше, ніж є насправді. Оживити спальню можна яскравими деталями, час від часу замінюючи їх на нові або просто переставляючи в різні місця.

Вертикальна смужка в узголів’я ліжка перегукується з горизонтальною смужкою на покривалі. Не перетинаючись між собою, вони створюють цікаву геометрію, візуально розширюють кімнату і при цьому роблять стелю практично нескінченним.

Навіть в самій маленькій спальні можна грамотно розмістити гардеробну. Облаштувавши під стелею ліжко-горище, звільняємо внизу місце для зберігання речей.