Багатьом з нас вже встигли набриднути світлі інтер’єри в пастельних тонах. Нескінченні білосніжні стіни і лише рідкісні плями кольору, що виступає контрастом, здорово розширюють простір, але привносять вони оптимізм і гарний настрій характер інтер’єру? Як додати яскравості в дизайн власного житла, не переборщити і зберегти баланс і гармонію в колірній палітрі? Як використовувати колоритні відтінки для виділення найбільш важливих предметів інтер’єру і при цьому не перевантажити приміщення сплесками яскравого кольору? Сподіваємося, що наступний дизайн-проект приватного будинку надихне вас на сміливі колірні рішення, на використання меблів і декору в яскравому виконанні, але при цьому підкаже можливості збереження балансу та створення приємної атмосфери власного житла.

Почнемо наш огляд з фасаду будівлі – такий будинок, побачивши на вулиці, ви вже не сплутаєте ні з одним іншим. Двоповерхова будівля з мансардою оформлено в сірих тонах, яскравості додає фасаду оформлення вікон і дверей, скляної стрічкою проходять по всій висоті будівлі. Загострена дах виступає над головним входом, створюючи захисний козирок над ганком, а невеликі дерева в садових діжках біля вхідних дверей повідомляють нам про позитивному настрої гостинних господарів будинку.

В цокольному поверсі будівлі розташовується гараж, під’їзд до якого здійснюється з заднього двору. Навіс над гаражем виступає в якості відкритої тераси другого поверху приватного житла. Тут же розташована зона відпочинку на свіжому повітрі. Враховуючи, що тераса виходить на задній двір домоволодіння – можна не турбуватися про приватності сегмента відпочинку і прийняття сонячних ванн під відкритим небом.

Ледь ступивши на поріг приватного будинку, ми бачимо, що в його інтер’єрі будемо багато цікавих колірних поєднань. Але при цьому не можна сказати, що дизайн домоволодіння перевантажений кольором – образ приміщень світлий і легкий, не позбавлений позитиву. Наприклад, передпокій оформлена в світлих тонах, але яскраво-помаранчеві вставки наповнюють атмосферу допоміжного приміщення літнім настроєм. А використання контрастного принта для облицювання підлог привносить в інтер’єр динамізм.

Вітальня, сусідить з передпокою, оформлена в поєднаннях теплих і холодних кольорів. Міжкімнатна перегородка, зонирующая передпокій від сегмента відпочинку, стала основою для створення відео-зони і розташування невисоких систем зберігання. Але головною особливістю інтер’єру вітальні став вибір кольору для виконання меблювання, обробки і декору, зокрема килимового покриття. Використання квіткової тематики для декорування кімнати дозволило внести нотки весняного настрою.

Не глухі міжкімнатні перегородки дозволяють чітко зонувати простір, не перекриваючи видимості. Ви можете перебувати у вітальні і при цьому бачити того, хто піднімається по сходах або переходить в кухонне приміщення. При цьому невисокі стелажі мають вбудований характер, тому що кріпляться до перегородці, створюючи єдине споруда, дуже зручне в експлуатації.

Розташована поруч з вітальні кухня-їдальня вражає не тільки своїми масштабами, але і дизайном. Просторе приміщення, залите сонячним світлом, наповнене контрастними поєднаннями та оригінальними рішеннями в обробці та меблювання кімнати. Акцентним елементом в оздобленні стала ціла стіна з вікнами та дверима – виходом на тераси. Чорно-білий принт шпалер виступає свого роду посередником між чистою обробкою стелі, стін і темною окантовкою віконних і дверних прорізів. Ці ж колірні поєднання використані при оформленні обідньої групи і великого кухонного острова.

Яскраве виконання кухонних фасадів дозволило не просто привнести колірне різноманітність в інтер’єр приміщення, але підвищити градус дизайну функціонального простору на кілька рівнів. Цей однорядний. Місткий і неймовірно практичний меблевий гарнітур – ніби власне сонце в інтер’єрі приватного будинку. Разом з островом кухонний гарнітур навіть в один ряд дозволив розмістити більш ніж необхідна кількість систем зберігання, робочих поверхонь і побутової техніки.

Площа кухні дозволяє використовувати надане під меблевий гарнітур простір використовувати не тільки для необхідних елементів, але і пристроїв, що полегшують проведення робочих кухонних процесів. Наприклад, висувна станція для приготування кави – зручний, практичний і функціональний елемент прогресу, який зекономить час і приготує підбадьорливий напій, поки ви займаєтеся іншими справами.

Завершальним штрихом у формуванні образу багатофункціональної кухні-їдальні стало використання чорно-білих поєднань при оформленні зони коротких трапез і обідньої сегмента. Кухонний острів з білосніжними барними стільцями і чорними підвісними світильниками ефектно виглядають в робочому сегменті кухні. У той час як темні стільці обідньої зони виступають контрастом до білим плафонів цілої системи освітлювальних приладів над великим дерев’яним столом.

В інтер’єрі спальні, незважаючи на активне використання всіх відтінків сірого кольору, теж знайшлося місце для яскравості. У черзі змінюють один одного сірих відтінків яскраве виконання підвісний люстри з безліччю декоративних елементів – як перший сонячний промінь на початку нового дня. Інтер’єр спальні не переобтяжений деталями – тільки саме необхідне для комфортного перебування в затишній і розслаблюючій обстановці.

Ідея вбудовування цілої системи шаф навколо дверного отвору дозволила створити повноцінну вбиральню у приміщенні спальні. Світлі фасади виглядають легко і невимушено, не дивлячись на свою масивність, адже меблевий ансамбль займає весь простір стіни від стелі до підлоги.

В інтер’єрі ванної кімнати, потрапити в яку можна тільки з приміщення спальні, також знайшлося місце для застосування яскравого відтінку. Серед біло-сірої обробки утилітарного простору бірюзові фасади систем зберігання під раковинами виглядають виразно, свіжо і нетривіально. Всього лише один предмет інтер’єру змінює весь спосіб приміщення, підвищуючи градус унікальності дизайну на неймовірну висоту.

Ще одна особиста кімната – це дитяча, оформлена в неймовірно позитивних, яскравих тонах. Як відомо, зелений колір вселяє оптимізм, надає обстановці кімнати весняної бадьорості і заряджає енергією. Використання різних відтінків зеленого кольору в оформленні дитячих кімнат рекомендують не тільки фахівці з комбінаторики, але і психологи. Але якщо використовувати колоритні тони для обробки приміщення, то для виконання меблювання краще залишити нейтральні кольори – білий, світло-сірий. Таким чином вдасться уникнути надмірного застосування кольорів та їх колоритних поєднань.

В мансардному приміщенні вдалося організувати повноцінний домашній офіс, розташувавши робочі місця в зонах найбільшого скосу стелі. Візуально розсунути межі простору з непростою архітектурою допомогли і великі вікна, що заповнюють простір світлом, і використання світлої деревини для облицювання стелі, білосніжні стіни і вибір меблювання в пастельних тонах. А темні елементи інтер’єру, такі як оформлення вікон і підвісні світильники, привносять в дизайн мансарди необхідний контраст, динамізм і деяку гостроту.

Теги: Дизайн-проект, Заміський будинок