Міні-шліфувальний верстат з мотора 895

22

Вітаю всіх любителів помайструвати, пропоную до розгляду інструкцію з виготовлення міні-шліфувального верстата на основі моторчика 895. Більш нова модель мотора 895 відрізняється від мотора 775 тим, що має більш високий крутний момент, він дорівнює 8 кг/см, а у мотора 775 він всього 6.5 кг/см. Завдяки крутному моменту верстат може більш ефективно працювати під навантаженнями, такими як шліфування, наприклад.за допомогою такого маленького верстата можна шліфувати найрізноманітніші детальки для саморобок, а живити його можна все тими ж 12-24 вольтами. Якщо саморобка вас зацікавила, пропоную вивчити її більш детально!

список матеріалів: – мотор 895;- муфта на вал моторчика;- шліфувальна насадка «липучка»;- регулятор обертів;- фанера;- дроти;- гніздо для підключення блоку живлення;- кронштейн для мотора 895;- гумові ніжки та ін.

список інструментів: – паяльник;-дриль – шуруповерт;- ножівка або електролобзик; – косинець, олівець.

Процес виготовлення саморобки:

крок перший. Виготовлення основи і установка двигуна в якості основи автор використовував фанеру, просто нарізаємо матеріал електролобзиком і скручуємо все саморізами. До основи за допомогою покупного кріплення прикручуємо мотор 895. Також до основи прикручуємо опорний столик, який теж зроблений з фанери. Щоб верстат не їздив при роботі по столу, обов’язково прикручуємо до нього гумові ніжки.

крок другий. Підключення до основи автор прикрутив алюмінієвий куточок, в нього вмонтується гніздо для блоку живлення. У схемі передбачений регулятор обертів, його автор закріпив під столиком. Провід проходять по дну верстата, там їх автор прихопив гарячим клеєм. Припаюємо дроти, на вал мотора через муфту ставимо шліфувальну насадку і ось верстат майже готовий.

крок третій. Фінальні штрихи і випробування автор прикрутив до верстата лист з пвх, вийшла така собі панель управління, тут знаходиться регулятор обертів, при бажанні тут можна поставити і вимикач.верстат готовий, підключаємо блок живлення і можна працювати. Автор з легкістю шліфує фанеру, верстат працює досить тихо і без значущих вібрацій. На цьому саморобка завершена, удачі і творчих натхнень, якщо вирішите зібрати подібне.

Ставайте автором сайту, публікуйте власні статті, описи саморобок з оплатою за текст.детальніше тут.