Для всіх, хто стурбований майбутнім ремонтом або реконструкцією туалетної кімнати, ми пропонуємо добірку з 60 цікавих дизайн-проектів, зібраних нами для домовласників з різними смаковими та стилістичними уподобаннями, у великому спектрі колірних рішень і для різного рівня фінансового бюджету.

Приступаючи до планування ремонту туалету, важливо пам’ятати, що крім естетичної привабливості, всі матеріали, використовувані для обробки приміщення, повинні бути стійкими до потрапляння вологи, легко і швидко очищатися, переносити вплив хімічних засобів для очищення.

В даний час ринок оздоблювальних матеріалів для санвузлів пропонує широкий вибір усіляких товарів, відповідають всім вимогам присутності в невеликому, але важливому функціональному сегменті житла. Починаючи з керамічної плитки і закінчуючи вологостійкими шпалерами, ламінованим панелями, склом і пластиком – все працює на створення унікального практичного та раціонального оформлення утилітарних приміщень.

Розглянемо докладніше дизайн-проекти туалетних кімнат з різними видами обробки, колірної гами та стилістичних напрямків.

Білосніжна оздоблення – чистота і свіжість для невеликих кімнат

Туалет – приміщення, яке як ніяке інше утилітарне простір в будинку або квартирі потребує створення свіжої, практично стерильної атмосфери. Безумовно, світла колірна палітра в обробці туалетної кімнати стане провідником до отримання відчуття чистоти і комфорту. Враховуючи невеликі розміри приміщення, білий колір в оформленні стане ще й помічником у візуальному розширенні простору.

Щоб не повчити обстановку туалету, схожу зі стерильної операційної, додайте до білосніжному інтер’єру пару акцентів інших відтінків, необов’язково дуже яскравих або контрастних, досить невеликої ділянки стіни, обробленого за допомогою матеріалу, відмінного від основного.

Альтернативою білосніжному відтінку можуть стати кольору з пастельній групи, світлі і ніжні відтінки будуть виграшно виглядати разом з білої сантехнікою та теплим колоритом декоративних елементів.

Комбінування білої керамічної плитки і світлих тонів шпалер з ненав’язливим малюнком може стати відмінним варіантом для оформлення невеликого за площею простору.

При створенні сучасного інтер’єру туалетної кімнати, багато дизайнерів намагаються приховати як можна більшу кількість комунікацій та інженерних систем за фальш-панеллю або використовувати вбудовані варіанти сантехніки. Але деякі професіонали, що тяжіють до ретро-стилю, воліють навмисне виставляння напоказ всіх комунікаційних систем, презентуючи їх як частина декору, а не тільки функціонального сегмента.

Використання мармурової плитки світлих відтінків привносить в інтер’єр нотку розкоші. Застосування штучного аналога буде не менш вдалим способом обробки з точки зору зовнішнього вигляду, сучасні технології дозволяють домагатися абсолютної ідентичності. Відмінності залишаються лише в таких властивостях матеріалу, як міцність, зносостійкість і технологічність.

При оформленні туалетної кімнати можна зовсім обійтися без застосування кам’яної або керамічної плитки і цей трохи східний дизайн тому приклад. Контрастне поєднання деревини темних порід і білосніжною обробки стін і стелі створило приміщення, наповнене світлом, чистотою і простором, на які тільки здатна утилітарна кімната.

Темна палітра кольорів для оригінального дизайну туалету

На тлі темної обробки білосніжна сантехніка виглядає ще більш чистою і блискучою. Для тих домовласників, чиї розміри туалету дозволяють використання темних кольорів для оформлення поверхонь, пропонуємо кілька незвичайних варіантів інтер’єру кімнати з унітазом.

Контрастність, якої вдається досягти при інтеграції білосніжною сантехніки в рамки темного приміщення, створює дійсно цікавий дизайн.

Темні, глибокі відтінки в оздоблення стін чудово поєднуються зі світлим підлоговим покриттям. Для візуального розширення простору можна використовувати дзеркальні, скляні і глянсові поверхні.

Темно-сірі стіни санвузла стали контрастним доповненням до білосніжному підлоги і стелі, оригінальні предмети декору та освітлення доповнили мінімалістську атмосферу.

Майже чорна обробка приміщення стала тлом для унітазу незвичайної форми і красивого предмета декору, який є координаційним центром цього невеликого, але цікавого, з точки зору дизайну, приміщення.

Ця туалетна кімната – приклад того, як можна вдало комбінувати темні відтінки з природного теплою палітрою в рамках оформлення всіх поверхонь приміщення. Інтер’єр трохи азіатським ухилом справляє враження розкоші і багатства.

Незважаючи на використання, досить темної кольорової палітри для обробки приміщення, воно не виглядає похмурим. Комбінування різних матеріалів і їх забарвлень дозволило створити цікавий дизайн, наповнений шиком і блиском. Не останню роль у створенні цікавого інтер’єру зіграли предмети декору і незвичайний дизайн великий люстри.

Яскравий інтер’єр туалетної кімнати – особливості обробки

Для всіх, хто не готовий миритися з білосніжними поверхнями стерильних санвузлів і воліє утриматися від застосування темних тонів в інтер’єрі будь-яких кімнат – наш наступний блок дизайн-проектів туалетів.

Чому б не використати його для оздоблення поверхонь санвузли яскраві, насичені кольори плитки або шпалер? Якщо розміри приміщення дозволяють, а ваші смакові уподобання схиляються до спектру яскравого колориту – потрібно діяти, виходячи з власних уподобань, не озираючись на тренди і сучасні віяння у сфері дизайну інтер’єрів.

За допомогою комбінування білої керамічної плитки «метро» і шпалер з яскравим активним принтом, вдається створити святкову, але при цьому практичну обробку стін. Біло-чорне підлогове покриття і аналогічний варіант оформлення кромки облицювальної плитки стали гармонійним завершенням образу туалету.

Ще один приклад використання комбінаторики білих і кольорових поверхонь у туалетній кімнаті. Завдяки незвичайним декоративним елементам, вдалося створити дійсно нетривіальний дизайн приміщення.

З допомогою мозаїчної плитки, яка випускається в невеликих склеєних блоках для зручності облицювання, можна створити цікаві вставки і панно на тлі світлої обробки стін туалету. Мозаїчна плитка зручна ще й тим, що дозволяє облицьовувати нерівні поверхні, скруглення і арочні ніші, виступи.

Завдяки великій кількості дзеркальних поверхонь, системі підсвічування і незвичайним декоративним елементам, вдалося створити справді цікавий дизайн інтер’єру туалетної кімнати.

Комбінування в обробці стін шпалер з строкатим малюнком і мозаїчної плитки, дозволяє створити цікавий і нетривіальний фон для сантехніки в білих тонах.

Яскрава, акцентна стіна червоного кольору стала центром фокусування уваги, адже на її тлі були розміщені досить великі предмети декору. Трохи декадентскую обстановку доповнило дзеркало в різьбленій рамі.

З допомогою обробки дерев’яними панелями і розпису на скляній перегородці, вдалося представити цікавий, незвичайний дизайн туалетної кімнати.

Назвати інтер’єр цієї туалетної кімнати яскравим не можна, скоріше він – блискучий, блискучий. Гофрована дзеркальна поверхня стала способом презентації акцентной стіни.

Альтернативою облицювання стін туалету з допомогою керамічної або кам’яної плитки може стати обклеювання текстильними шпалерами, які добре переносять вологу і прості у догляді. До того ж, поверхні, піддані найбільшій попаданню води – над раковиною, облицьовані натуральним каменем. Яскраве художнє твір став вдалим акордом у завершенні неординарного дизайну санвузла.

Всього лише три нейтральні відтінки, використаних при оформленні туалету дозволили створити цікавий дизайн невеликого приміщення.

Унітази незвичайної форми як спосіб урізноманітнити дизайн санвузла

Пропонуємо вашій увазі кілька образів туалетних кімнат, у яких центром фокусування уваги не стала обробка приміщення, а головний предмет сантехніки для будь-якого туалету – унітаз. Квадратні або прямокутні, овальні і у формі яйця, вбудовані і підвісні, мініатюрні або навпаки масштабні моделі сантехніки стали родзинками при створенні інтер’єрів для домашніх утилітарних приміщень.

Мінімалізм як варіант облаштування маленького приміщення

Жоден інший стиль інтер’єру не підходить для скромних за розмірами кімнат так сильно, як мінімалізм. Скромність і строгість обстановки краща для замкнутих просторів малих розмірів, а в рамках міських квартир туалети являють собою саме такі невеликі кімнатки. До того ж, стежити за чистотою приміщення, в якому відсутня зайвий декор, а з усієї обстановки – тільки сантехніка, набагато простіше і ефективніше.

Дерево і камінь завжди відмінно поєднуються в обробці приміщень, навіть утилітарних. Природні матеріали з протилежного – прохолодною і теплою енергетикою, привносять в інтер’єр заспокійливу обстановку.

Лише різноманітність в обробці приміщення і контрастні відтінки привертають нашу увагу в цій туалетній кімнаті. Ніяких зайвих предметів декору або сантехнічних аксесуарів, квітів або поличок. Тільки поєднання гладких білосніжних поверхонь з дерев’яної рейкової технікою обробки стін.

І наостанок два способу туалетних кімнат, створених спеціально для книголюбів, для яких туалет як кабінет. Для деяких домовласників туалет – єдине місце, на стінах або поличках якого можна розмістити предмети колекціонування або сувеніри, привезені з різних подорожей.

Теги: Ванна кімната