Маленькі будинки можуть бути надзвичайно красивими і затишними. Сьогодні талановиті архітектори розробили безліч професійних проектів для невеликих житлових будинків від 50 м2. Організація маленьких інтер’єрів буде для вас приємною завданням. Численні ескізи будинків — це, перш за все, широкий спектр унікальних композицій, які передбачають низькі витрати на будівництво і експлуатацію даних конструкцій. Представлені у фото-галереї проекти характеризуються оригінальністю і творчістю! Широкий асортимент і приваблива стилізація фасадів дозволяє адаптувати маленький будиночок до індивідуальних потреб навіть найвибагливіших людей. Насолоджуйтеся проектами маленьких будинків, вибираючи для себе найбільш підходящий варіант.

Чому будівництво маленьких будинків сьогодні так популярно?

За наявними даними, сучасні люди найчастіше шукають невеликі двокімнатні квартири. Це відбувається з тієї причини фінансової обмеженості. Квартири, які можуть забезпечити більше комфорту сім’ї, фактично починаються від 60 м2. На цій площі розробники часто створюють три невеликі кімнати, де можна комфортно жити і розмістити все необхідне. На жаль, квартира площею 60 м2 коштує великих фінансових витрат, особливо у великих містах. А квадратний метр у вашому власному домі завжди буде дешевше, ніж квартирі багатоповерхівки, тому довго не думайте, а вибирайте проект майбутнього приватного володіння для життя на представлених фото.

Може бути, варто подумати про всі плюси і вибрати невеликий будиночок? Якщо у нас вже є частина землі, наприклад, від батьків, то можна легко на ній звести бюджетну житлову споруду, особливо якщо ви правильно підберете будівельні та оздоблювальні матеріали, визначитеся зі структурою даху, кількістю поверхів, наявністю гаража і мансарди. Маленький будинок — відмінний економ-варіант для невеликої сім’ї, пари або самотньої людини.

Маленькі приватні будинки: який розмір вибрати?

Розмір потенційного проекту маленького будинку є важливим критерієм вибору, згідно з яким людина шукає оптимальний варіант житла. У колекції невеликих будинків можна знайти споруди з корисною площею до 150 м2. Людей так само цікавлять будівлі до 110 м2 і плани до 80 м2. Будівництво дуже невеликого будинку, наприклад, в 60 м2 може також стати ідеальною альтернативою купівлі квартири середнього розміру, тому багато хто вибирає саме це рішення. Ваш власний будинок — це в першу чергу покращений комфорт сімейного життя, але також власний сад, особистий гараж або навіс для машини.

Цікаві проекти малих будинків

Всі проекти, включені в групу маленьких будинків, підходять для самостійної реалізації. Індивідуальні плани підходять для використання в щільно забудованих районах. Завдяки тому, що одна зі стін позбавлена вікон, вона може бути ближче прибудована або навіть прикріплена до існуючої будівлі. З передньої сторони, крім входу і гаража, може бути встановлена котельня, іноді пральня. Житлова кімната знаходиться на протилежній стороні будівлі майже завжди, коли план будинку передбачає гараж на рівні першого поверху. У дизайні будинку сучасного малого проекту, в якому планується будівництво гаража під будівлею, ще простіше створити сонячну вітальню. Це особливо вигідно в разі інвестицій на вузьких ділянках при в’їзді з півдня.

Проекти будинків з мансардою

Найпопулярнішими маленькими будинками є будівлі з горищем, які у фото-галереї становлять дуже велику колекцію. Основною перевагою такого будівництва є поділ на денну та нічну частину будинку у відповідності з природним розташуванням поверхів. Проекти невеликих будинків з мансардою з-за меншої площі будівель можуть бути реалізовані на невеликих ділянках, порівняно з одноповерховими будівлями порівнянного розміру.

Проекти міні-будинку з підвалом

Це група об’єктів, рекомендується насамперед людям, які припускають будувати будинок на схилі. Такий ландшафт вимагає вибору відповідного проекту з повним або частковим підвалом, який найкращим чином використовує природні умови грунту. Дизайн маленького будинку з цокольним поверхом також варто розглянути при будівництві на вузькій ділянці. Помістивши котельню або пральню в підвал, ви отримуєте додатковий простір на першому поверсі для розвитку, яке, безумовно, буде корисно для створення ще однієї кімнати.

Проекти меленьких багатоповерхових будинків

У фото-галереї ви знайдете цікаві проекти невеликих двоповерхових будинків, які пропонують жителям більш просторий і зручний інтер’єр. Завдяки повній висоті другого поверху, ви можете спроектувати широке скління в приміщеннях, чудово висвітлює всі інтер’єрний простір. Відсутність ухилів на мансарді також забезпечує більшу свободу дій. Сучасні проекти маленьких і вузьких двоповерхових будинків обов’язково сподобаються тим людям, які хочуть стати господарем міні-вілли.

Проекти невеликих одноповерхових будинків

Одноповерхові будинки відрізняються функціональністю з чітким поділом використовуваної зони. Споруди в один поверх чарують природної зв’язком з садом, а переваги використання інтер’єрів будуть оцінені, передусім, сім’ями, з дітьми та літніми людьми. Розширення горища дає можливість збільшити корисну площу будинку.

Будинок на маленькому і вузькій ділянці

Сьогодні легко знайти цікаві проекти будинків для невеликої ділянки землі, який, незважаючи на всі обмеження, дозволить побудувати зручні і функціональні апартаменти. Розгляньте невеликі будинки з горищем для вузької ділянки, двох’ярусні споруди, а також практичні плани малих одноповерхових будівель на обмеженій площі. При виборі такого будинку особливу увагу слід приділити можливості правильного розташування будівлі по відношенню до сторін світу, щоб ефективно використовувати сонячну енергію.

Маленькі будинки — це повний спектр стилістично різноманітних будівель. Тут ви знайдете цікаві проекти невеликих традиційних будівель, характер яких підкреслюється архітектурними деталями, такими як: колони, аркади, виступи, тераси, декоративні віконні прорізи. Люди, які цінують сучасну архітектуру, знайдуть широкий вибір з категорії «маленькі будиночки в стилі модерн», які відповідають поточним тенденціям мінімалізму з унікальною плоским дахом. Вибір тільки за вами!

Теги: Екстер’єр