Часом самі прості рішення в оформленні інтер’єрів тягнуть за собою створення стильних і затишних квартир. Поєднання класичних неяскравих відтінків дозволить домогтися ефектного і модного ефекту від найпростіших дизайнерських ходів.

Спальня в сіро-білих тонах буде наповнена світлом і спокоєм. Відчуття стерильності цього приміщення дозволить відчувати себе комфортно, ніжачись на білосніжному постільній білизні.

Неяскравий сірий колір розбавляє монотонність білих стін. При цьому таке поєднання виглядає елегантно і дозволить створити стильну обстановку. Камін в спальні додасть затишку атмосфері.

Темні предмети з натурального дерева створять контраст зі світлими поверхнями і освіжать одноманітність основного кольору. До класичного стилю, що створюється за допомогою поєднання вибраних відтінків, чудово підійдуть меблі з простими формами і прямими лініями.

Місце відпочинку можна оформити темнішими відтінками. Сіра меблі, що закриває всю стіну, забезпечить затишний сутінок. Тут на м’якому дивані можна проводити вечори за читанням книги або приємною бесідою.

А ось для вітальні світлі стіни чудово підійдуть. Великі панорамні вікна пропускають в кімнату багато світла, який відіб’ється від білих поверхонь і поширитися по всьому приміщенню, створюючи щасливу атмосферу. Тут можна розбавити обстановку яскравими плямами у вигляді подушок і інших предметів декору.

Кухня теж дуже органічно виглядає в світлих відтінках. Білі поверхні створюють відчуття чистоти. На такій кухні приємно готувати і просто проводити час за домашніми справами. Велика робоча поверхня, що імітує мармур, відображає своєю глянцевою поверхнею промені світла. Білосніжні фасади меблів дуже ефектно виглядають на тлі темних підлоги.

Хромовані поверхні гармонійно доповнюють обстановку. Сучасна кухонна техніка вписується в стиль, забезпечуючи господарям необхідну функціональність кухні.

Приємні дрібниці у вигляді картин, вазочок і статуеток додадуть кімнатам витонченості та вишуканості. Декоративні елементи обстановки дозволять створити грайливий настрій на кухні або романтичне у спальні. Досить підібрати підходящий аксесуар для кожної кімнати.

Невелика кількість відтінків і простота стилю не означають нудні рішення. Політ фантазії дизайнера створить з їх допомогою стильну лаконічну елегантність і дозволить господарям уславитися людьми з гарним смаком.

Теги: Дизайн-проект