Коли за вікном похмуро і сиро, особливо сильно хочеться мати вдома сонячну, яскраву і позитивну обстановку. Для багатьох домовласників інтер’єр у біло-сірих тонах здається занадто нудним, тривіальним. Безумовно, використання яскравих, колоритних відтінків при оформленні житла вимагає трохи більших знань і навичок від домовласників. Але завжди можна скористатися допомогою відомих дизайнерів, надихнутися їх роботами. А може бути і застосувати в своєму житлі колірні поєднання, перевірені на практиці. Сподіваємося, що наступний дизайн-проект заміського домоволодіння, оформленого з використанням красивих, колоритних відтінків, дозволить вам урізноманітнити колірну палітру власного житла або зробити повномасштабний ремонт по створенню «сонячного» інтер’єру.

Вже біля входу в приватний будинок стає зрозуміло, що при його оформленні дизайнерами і господарями була проведена чимала робота, що до вибору колірних поєднань був вироблений особливий підхід – використання спілок відтінків з різною «колірною температурою». Прохолодні кольори сусідять з теплими тонами і створюють гармонійні альянси.

Почнемо огляд інтер’єру першого поверху приватного будинку з яскравою і сонячної вітальні. Великі вікна і світла обробка стін забезпечують в приміщенні максимальну кількість сонячного світла, створюючи легкий і невимушений образ приміщення. За яскравість і колоритність у вітальні «відповідають» предмети меблів і декору. Планування меблів в зоні відпочинку розміщена за принципом колодязя – навколо одного елемента (в нашому випадку – круглого столика-пуфи з м’якою оббивкою) шикуються інші предмети меблів – дивани, крісла, стільці, підставки. Комбінаторика яскравих відтінків, їх дозоване використання і повторення в різних предметах інтер’єру, дозволило створити позитивний, по-літньому яскравий образ вітальні. Чималу роль у створенні такого нетривіального дизайну зіграли системи зберігання – стелаж з червоними глянсовими поверхнями і матовий комод гірчичного кольору неймовірно органічно інтегровані в інтер’єр зони відпочинку.

Весь простір першого поверху оформлено за принципом відкритої планування – всі функціональні зони плавно перетікають одна в іншу, лише деякі розділені вбудованими від підлоги до стелі системами зберігання. Всі приміщення має однакову обробку поверхонь – білосніжні підвісні стелі, пастельний відтінок стін і світло-бежева плитка в якості підлогового покриття.

Простора кухонна зона має однорядну планування меблевого гарнітура з великим островом, який виступає і в якості місця для організації коротких трапез. Поєднання фасадів зі світлої деревини з білосніжними поверхнями верхнього ряду кухонних шафок і стільницями виглядає органічно, створюючи легкий і зовні привабливий образ кухонного простору. Раціональне використання простору між вікнами, дозволило наситити кухню системами зберігання, але не в збиток ергономіки і зручності для господарів.

Незважаючи на велику кількість природного освітлення, витікаючого з декількох вікон (у тому числі і на стелі), в кухонному сегменті активно використовувалася інтеграція освітлювальних приладів – це не тільки вбудована підсвітка під верхнім рядом шаф і стелі над островом, але і підвісні світильники. Блакитні скляні плафони над кухонним островом, що виступають, крім іншого, в якості декоративних елементів відмінно гармонують з килимовим покриттям кухонних зона.

Поряд з кухонною зоною, в світлому і місткому кутку, розташувалося робоче місце. Для створення невеликого домашнього офісу знадобилася лише білосніжна консоль, яка виконує функції письмового і комп’ютерного столу, кілька відкритих полиць і зручне крісло. Навіть в робочій зоні дизайнери скористалися улюбленим прийомом і впровадили яскраві елементи в світлий образ приміщення.

Для ще одного домашнього міні-офісу відведена окрема кімната. У цьому інтер’єрі строгість, симетрія і лаконічність поставлені на чільне місце – тільки правильні форми, прості і строгі лінії. Невеликий простір заповнене світлом, тому застосування меблювання темних тонів стало не просто можливим, а дозволило створити певний характер приміщення – серйозний настрій на трудову діяльність прозирає в кожному елементі дизайну.

Якщо пройти повз кухонного простору, ми опинимося у ще одній вітальні зоні, але на цей раз вже з каміном і куточком для занять музикою. Великий кутовий диван, два зручних крісла, великий журнальний столик і компактні пуфи розташувалися біля каміна, який став безумовним координаційним центром приміщення. Приглушені кольори меблів та декору не відволікають від головного предмета інтер’єру, увага до якого залучено великою художньою роботою.

Симетрія привносить гармонію і впорядкованість в будь-який інтер’єр – розташований по центру осередок став відправною точкою у створенні органічного способу зони відпочинку біля вогню. І легкі моделі крісел з металевим каркасом, і розташовані по обі сторони від каміна відкриті полички в якості систем зберігання – все в цьому функціональному сегменті відображає любов до впорядкованості, балансу.

Біля вітальні з каміном розташувалася ще одна цікава зона – їдальня, яку можна використовувати і в якості залу для переговорів. Місткий круглий стіл з красивим природним малюнком деревини і зручні стільці-крісла пісочно-гірчичного кольору створили неймовірно органічний союз. У акцентной стіни, оформленої в красивому смарагдовому тоні, декорованому в східному стилі, розташувалася містка система зберігання, виконана з того ж матеріалу, що і обідній стіл. Завершує образ оригінального приміщення підвісна люстра з незвичайним дизайном. З цього функціонального сегмента житла є вихід на відкриту терасу, де на дерев’яному помості розташувалася ще одна зона відпочинку і коротких трапез.

Що може бути краще можливості пообідати всією сім’єю на відкритому повітрі, купаючись у сонячних променях, насолоджуючись приємною погодою? Тут же можна влаштовувати вечірки – місткий палуба з підсвічуванням відмінно підходить для прийому гостей.

У приватному будинку з «сонячним» дизайном навіть утилітарні приміщення залиті світлом. У ванній кімнаті світло і просторо – не тільки завдяки великим вікнам і світлої обробки всіх поверхонь, але і відображення сонячного світла від скляних і дзеркальних поверхонь. Ергономічне розташування предметів сантехніки та систем зберігання, дозволило створити всі необхідні умови для проведення водних процедур, зберігши при цьому простір і свободу пересування в утилітарному просторі.

Теги: Дизайн-проект