Затишні будиночки з сучасними верандами стали останнім часом набирати популярність. Вся справа в тому, що міська суєта шалено стомлює і все більше людей віддають перевагу більш відокремленого способу життя, ближче до природи. А чому саме з верандою? Все просто: ця частина будинку більш відкрита для єднання з природою, тут можна посидіти всією сім’єю, насолоджуючись видами, що відкриваються, почитати книгу на свіжому повітрі або приймати гостей на «чай під відкритим небом».

Сучасна веранда — рай на землі

Якщо веранда виходить на схід або північ, то перегрівання підлоги і меблів автоматично виключається і тому оптимально використовувати для їх оформлення темні покриття. А якщо західна сторона або південна, то прогрівання сонцем буде інтенсивніше, відповідно, краще підійдуть світлі покриття.

Любителям зелених рослин також потрібно враховувати сторону світла, на яку виходить веранда. Так як від цього будуть залежати види квітів. Шикарним варіантом буде перетворити свою веранду в зелений оазис: декоративні пальми, папороті і багато інші види гарних пишних рослин перетворять ваше затишне гніздечко в справжній райський куточок.

Кімнату, прилеглу до веранді, можна зробити щось на зразок бібліотеки. Розмістіть уздовж стіни нішу з книгами і більше нічого. Ну, хіба що стілець можна додати.

Тобто ця кімната не несе ніякого смислового навантаження, а є лише додатковим місцем відпочинку. У погану погоду тут можна посидіти і через великі вікна милуватися тією ж природою, наприклад, читаючи книгу.

Кімната навмисно залишена без особливої меблів, щоб у разі необхідності можна було поставити стіл, стільці і зібратися всією сім’єю або з друзями.

Далі, прямо по коридору розташувалася затишна кухня.

Інтер’єр скромний, але з гідністю. І, хоча розмір цього приміщення не є маленьким, все ж для оформлення був обраний білий колір, як, до речі, і всіх інших кімнат. Справа в тому, що акцент тут робився на заміську життя, тобто використовувалися нотки Провансу. А йому, як відомо, властиві інтер’єри в білому кольорі упереміж з деревом.

Абстрактний малюнок на стіні, набір мідних ковшів також підкреслюють віяння в інтер’єрі сільської спрямованості.

Між кухнею і кімнатою – бібліотекою розташувався санвузол.

Оформлення цього приміщення також виконаний з претензією на стиль Прованс.

Такий вибір оформлення інтер’єрів цілком виправданий, враховуючи, що Прованс розташовує до мирного, спокійного і безтурботного способу життя. І якщо хочеться відгородитися від шуму і метушні міського життя, то такий затишний будиночок – саме те.

Також на першому поверсі цього будинку знаходиться вітальня, оформлена все в тому ж загальному стилі.

Атмосфера вітальні так і манить своїм теплом і комфортом

Невеликий камін додає вітальні затишку. А простота обстановки створює ауру домашнього комфорту.

На другому поверсі розташовані спальня, дитяча і робочий кабінет. З останнього можна потрапити на так званий балкон.

В оформленні кімнат другого поверху і самого будинку продовжує простежуватися стиль Прованс, обволікаючі теплом, затишком і простим комфортом.

Балкон виконаний повністю з дерева, що ще більше зближує з природою, як і зелені рослини.

Загалом, затишні будиночки з верандами – це справжня знахідка для тих, хто шукає спокою і єднання з природою.

Теги: Ідеї облаштування