Багато дизайнери вважають за краще використовувати світлі відтінки в своїх проектах для міських квартир. Пов’язано це в першу чергу з універсальністю світлої колірної палітри і можливістю зорово розсовувати стіни і піднімати стелі. В рамках невеликих приміщень нейтральні і світлі тони, використані в обробці та меблювання кімнат, дозволяють створити легкий і лаконічний зовнішній вигляд інтер’єру. Завдяки мало не стерильною, арктичної свіжості оздоблення кімнат, навіть не дуже яскраві аксесуари і предмети декору контрастно виглядають і виразно.

Пропонуємо вам пройтися по кімнатах однієї міської квартири, інтер’єр якої виконаний у світлих тонах і дотримується мінімалістського стилю з деякими додаваннями елементів кантрі-стилістики.

І почнемо ми нашу екскурсію з вітальні – кімнати відпочинку для домашніх і їх гостей.

Кипінно-біла обробка стін і стелі створює неймовірно свіжий і майже стерильний зовнішній вигляд. Вибілені дошки підлогового покриття і килимок нейтральних відтінків завершує світлий образ кімнати.

Щоб кімната не була занадто холодною з-за тотального застосування білосніжною палітри, дизайнери додали кілька «теплих» плям – дерев’яні елементи меблів і картинних рам, і шкіряна обивка приємного, рудувато-охристого відтінку. Присутність живих рослин також освіжає вітальню і створює легку зв’язок з природою.

Прозорий білий тюль, що звисає здається з самого стелі, візуально піднімає стелі і надає світлої вітальні ще більшу невагомість.

Великі вікна впускають потоки світла, заливають і без того світлу кімнату, створюючи заспокійливу атмосферу спокою. Комфортний м’який диван нейтрального сірого тону, дозволяє розміститися для відпочинку та бесід мешканцям квартири і їх гостям.

Мінімалістська обстановка, чіткість ліній і простота геометрії надають приміщенню воістину розслабляючий характер. У кімнаті немає нічого зайвого, але при цьому вона не позбавлена індивідуальності, її не можна назвати безликою.

Дві картини, розташовані симетрично на протилежних темах, пропонують нам насолодитися морською тематикою, умиротворенням і спокоєм.

Проста, легка і лаконічна меблі зі світлих порід деревини прекрасно вписується у загальну сліпучо-білу атмосферу.

З вітальні ми переміщаємося в столову зону, поєднану з робочою зоною кухні. Білосніжна тематика властива і цього приміщення не позбавленому прагнення до мінімалізму. У контрасті зі світлою обробкою поверхонь і аналогічної забарвленням вбудованої кухонної меблів, виступають практично чорний обідній стіл та елементи побутової техніки. За теплоту відповідають лише пара дерев’яних лавок простої форми.

Незвичайний дизайн підвісних світильників, у формі нерозпустилися бутонів, надає їдальні особливий шарм і деяку романтичність.

Кухонний фартух оформлений нетривіальним чином – плитка викладена у формі бджолиних сот, що вторить тематиці дизайну текстильних люстр. Гра контрастів триває з появою чорного змішувача і такий же раковини.

Робоча зона кухонного простору розроблена з точки зору практичності та ергономіки. Місткі системи зберігання дозволяють розмістити всі необхідні для робочого процесу речі під рукою. А сучасна побутова техніка органічно інтегрована в білосніжний меблевий ансамбль.

Далі продовжимо нашу екскурсію, відвідавши білосніжну і невагому обстановку спальної кімнати. Концепція мінімалізму в природньому його прояві присутній і в цій житловій кімнаті.

Лише кілька яскравих плям елементів декору, текстилю розбавляють білу палітру спальні. Нашому погляду необхідно періодично фокусувати увагу на контрастних об’єктах. Прості за формою, але не змістом предмети декору чудово виконують цю функцію.

До спальні прилягає досить містка ванна кімната, інтер’єр якої вірний традиціям всієї квартири і повторює елементи та оздоблення приміщень, які ми вже бачили.

Кілька теплих відблисків на білосніжному тлі – дерев’яний стільчик, гачки для одягу, невелика полку і каркас підвісної шафи, забезпечують розбавлення світлої палітри. А чорні елементи сантехніки виступають контрастом у цьому засніженому царстві.

Теги: Білий колір, Кольори в інтер’єрі