Природа Нової Зеландії славиться різноманіттям рослинності і тваринного світу. Для максимального зближення з природою був створений незвичайний будинок зі скла та дерева.

Для побудови та оформлення цього будинку використовувалися матеріали, максимально наближені до натуральних за текстурою і кольором. Якби не велика кількість скла, його можна було б прийняти за хатину, побудовану в лісі місцевими мешканцями.

Вся принадність будови полягає у великій кількості відкритих місць і великих вікон, які дозволяють світлу проникати всередину будинку.

Велика тераса оснащена садової меблями темно-коричневого кольору. Таким способом дизайнер зробив її схожою на виріб з натурального дерева.

Чудовий краєвид, що відкривається з тераси, доповнюється предметами декору, які володіють ще і функціональним навантаженням. Великий камін, оформлений грубими дерев’яними дошками, надає терасі особливий шарм. Вечорами світло від такого каміна створить неповторний затишок.

Дощана підлога теж виглядає необробленим. Насправді для того, щоб домогтися такого ефекту натуральності над підлогою потрібно чимало попрацювати. Без спеціальної обробки дерев’яне покриття дуже швидко прийде в непридатність від палючого сонця і дощів.

На терасі розташований мінімальний набір меблів. Невеликі освітлювальні прилади, влаштовані на каміні і стінах дому, дозволять використовувати цей простір і в нічний час доби. Додаткове освітлення дуже важливо, коли потрібно переміщатися по терасі або використовувати дерев’яні сходи.

Будинок відділений від зовнішнього світу скляними стінами – панорамними вікнами. Це є особливістю такої будови. Всі кімнати мають таку прозору стіну, що створює відчуття єднання з природою.

Тераса накрита скатної дахом, більшу частину якої також займають вікна.

Кімнати будинку розділені їдальнею зоною, розташованої на вулиці. Тут встановлений великий стіл і набір стільців в тому ж стилі.

Ця зона підсвічена додатковими освітлювальними приладами. Навмисно залишені на увазі балки даху надають обстановці неповторний шарм. Таке місце чудово підійде для проведення сімейних вечорів або вечірок з друзями.

З критої тераси відкривається вид в спальню. Скло дає можливість відчути нескінченність простору і свободу.

Спальня оснащена великим ліжком, виконаної в натуральних кольорах. Текстиль поєднує в собі контрастні відтінки натуральних кольорів. Обстановка приміщення мінімальна: жодних тумбочок і відкритих полиць. Два приліжкових світильника забезпечують необхідне освітлення в нічний час доби.

Ламінат кольору венге надає вишуканості кімнаті. На тлі необробленої дошки на стінах глянцева підлога виглядає дуже оригінально. У цій кімнаті також варто звернути увагу на неприкриті балки даху в стилі мисливського будиночка.

Незвичайність санвузли також полягає в тому, що одна з його стін повністю представлена панорамним вікном. Приймаючи душ, можна уявити себе вартим під струменями дикого лісового водоспаду. При цьому сучасне обладнання дарує комфорт і практичність використання.

Всередині санвузол оформлений світлої дошкою. Невелике приміщення обладнане максимальною кількістю необхідного обладнання для підтримання особистої гігієни.

Скляні перегородки та полиці дарують відчуття невагомості. При цьому все необхідне надійно закріплено в спеціальних тримачах і знаходиться під рукою.

Для зберігання садового обладнання і господарського інвентарю передбачено окреме невелике приміщення. Воно також виконано в натуральному кольорі, що не дає йому виділятися на загальному тлі.

Основне призначення такого оригінального будинку – це відпочинок на лоні природи. Можливо, деякі доробки в обстановці дозволять створити в будинку більш придатні для постійного проживання умови.