Мрієте про фото, як в instagram, де красиві пледи на ліжках, підноси з плюшками і електричні гірлянди для затишку? ми знаємо, як зробити модну спальню

Спальня-це ваше безтурботне “притулок”, в якому можна розчинитися після складного дня. Всі ми захоплюємося цими розкішними фотографіями з соціальних мереж і журналів, де кожна деталь дихає затишком і витонченою естетикою. Хочете таку ж спальню? розповідаємо, як за 11 кроків створити ідеальне місце для сну, відпочинку і, звичайно, красивих фото.

Інтер’єр сучасної спальні: чи потрібна спідниця для ліжка?

Однозначно так, якщо ваш матрац лежить на відкритому непривабливому каркасі. Спідниця закріплюється на краю матраца, щоб її не довелося постійно поправляти. І пам’ятайте про довжину: спідниця повинна ледь торкатися підлоги.

Ідеї для спальні: створюємо образ ідеального ліжка

Підверніть край ковдри, щоб продемонструвати малюнок на тканині і додати кольоровий акцент в інтер’єр.

Як красиво заправити ліжко: крок третій

Додайте гарний плед або покривало з ефектною фактурою або яскравим відтінком.

Без декоративних подушок не обійтися

На кожному ліжку «як з обкладинки» обов’язково присутні милі декоративні подушки, які додадуть розкоші і фарб в ваш простір.

Подумайте про красиве узголів’я

Воно може бути частиною стіни або являти собою оригінальну дизайнерську задумку, реалізовану своїми руками.

Один з фінальних штрихів сучасної модної спальні-це місце для зберігання поруч з»ізножьем”. Додайте сюди милі легкі табурети, ефектний скриню, пуф або дизайнерську лаву, щоб можна було красиво кинути на неї одяг перед сном.

Не забуваємо про килим

Як додати затишку в спальню? звичайно, за допомогою килима, який і прикрасить кімнату, і зонує, і утеплить, і додасть акцентів.

Затишне і продумане освітлення-обов’язкова складова сучасної спальні

Продумайте систему освітлення в цілому і додайте світильників, які подарують затишного світла і приємної естетики в ваш простір.

А, може, пора змінити і ліжко?

Щоб точно убити всіх наповал своїми фото зі спальні, можна відвезти старе ліжко на дачу, а їй на заміну знайти більш сучасний і ефектний варіант. Якщо, звичайно, дозволяє бюджет.

Де зберігати подушки?

Куди подіти зайві подушки і покривало на ніч? є красиве рішення: об’ємні плетені кошики, які стануть додатковим декором у вашій затишній спальні.

Зонування кольором

Виділіть текстурами, декором або кольором зону узголів’я, щоб підкреслити індивідуальний характер вашої спальні.

Залишається тільки надіти улюблену піжаму і затишно влаштуватися в своїй модній ідеальної ліжка «як в instagram» з хорошою книгою… І, звичайно, з телефоном для селфі.