Пропонуємо вам відвідати міланську квартиру з дуже цікавим, колоритним і навіть «соковитим» дизайном. Незважаючи на те, що більшість кімнат квартир мають білосніжне оздоблення, виглядає квартира яскраво, самобутньо, привабливо і дуже позитивно. Контрастне поєднання білого тони з яскравими, насиченими кольорами, створює цікаві погляду комбінаторики і привносить в інтер’єр простору святковий настрій. Здається, що в таких приміщеннях вже точно не повинно бути поганого настрою або дурних думок. Але давайте швидше перейдемо до фото-огляду деяких кімнат нетривіальною італійської квартири.

Розглянемо найбільш просторий, місткий і дуже колоритну кімнату міланської квартири – вітальню. На тлі білосніжної обробки особливо виграшно виглядають яскраві предмети декору, оригінальна меблі насиченого кольору. Імпровізований камін, який використовується в основному в якості декору, став центром фокусування уваги, завдяки яскравому оточенню.

У вітальні багато предметів меблів і декору, що мають блискучі поверхні. Каркаси сучасних етажерок на коліщатках, дизайнерських меблів, хромовані поверхні арочного підлогового торшера – на білому тлі, наповненою сонячним світлом кімнати, металевий блиск виглядає особливо помітно. Зазвичай при білому оформленні стін і використанні дзеркальних поверхонь, приміщення має досить прохолодну атмосферу, для додання природного теплоти ефективно використовувати підлогове покриття з деревини

Біля містких книжкових стелажів з відкритими полицями розташувалася зони для читання, її склала оригінальна пара з крісла і підставки для ніг з металевими каркасами і м’якими сидіннями з фіолетовою оббивкою.

Оригінально пластикове крісло в червоному кольорі здатне стати фокусною центром будь-якої кімнати. Але в цій міланської вітальні так багато яскравих плям, за які хочеться «зачепитися» поглядом, що навіть настільки яскравий предмет інтер’єру стає не єдиним фокусною плямою.

У сусідів з вітальні кімнаті знаходиться їдальня з яскравим, колоритним дизайном інтер’єру. В обробці стін кімнати для трапез використано чергування білого і синьо-блакитного тони. На такому тлі контрастом виглядає оригінальна обідня група, складена з круглого столу з небесно-блакитний стільницею і зручних пластикових стільців-крісел різних кольорів. Завершує неординарний образ їдальні зони не менш оригінальна люстра, придумана відомим дизайнером і складається з безлічі записок з самим різним вмістом.

Тут же, в їдальні, знаходиться невелика зона відпочинку. Невелика софа з яскравими подушками і строкатим покривалом утворила м’який сегмент в їдальні. Завершило колоритний образ зони відпочинку яскраве художнє твір як настінного декору.

Навіть в робочій зоні кабінету все рясніє яскравими кольорами, принтами, малюнками та орнаментами. Цікавою дизайнерською ідеєю стало оформлення простору між відкритими полицями з допомогою шпалер з різними малюнками і навіть фактурами. У результаті навіть самий звичайний білий стелаж може стати не просто яскравим предметом інтер’єру, але і координаційним центром приміщення.

Не дивно, що навіть в таких утилітарних просторах, як ванна кімната, яскрава еклектика знайшла своє застосування. Використання різних оздоблювальних матеріалів для оформлення стін приміщення – починаючи від керамічної плитки і закінчуючи колоритною фарбуванням, дозволило створити справді неповторний образ приміщення для водних процедур.

Теги: Дизайн-проект