Дзеркало — це предмет інтер’єру, у якого проводиться багато часу, включаючи уходовые і гігієнічні процедури, нанесення макіяжу і причепурювання перед виходом. Ніщо не є більш важливим, ніж дзеркало, в якому можна детально розглянути свою зовнішність. Будь то гоління, нанесення косметики або проста перевірка вигляду, відображення має ідеально показувати зовнішність, що можливо лише за умови ідеального освітлення. Ознайомтеся з прикладами сучасної підсвічування дзеркала в представленій фото-галереї.

Дзеркало у ванну з підсвічуванням — незамінне рішення для особистого комфорту

Освітлене дзеркало — це гарантія детального бачення особи, особливо, якщо ви наносите макіяж. Сучасна підсвічування у, над, біля дзеркала дозволяє відтворює білий світ, близький до природного, забезпечуючи більшу ясність без тіней.

Від чого залежить вибір освітлення для дзеркала?

При виборі освітлення все буде залежати від розміру вашого дзеркала. Для маленької моделі потрібно тільки лампочка, а для великого вироби — кілька. Але будьте обережні, так як існують правила, щоб слід знати, перш ніж встановлювати ці світлові точки: низьке освітлення має тенденцію деформувати обличчя, якщо воно занадто високо, то підкреслить темні кола. Хорошим компромісом для видалення тіней є бічне напрямок променів. Встановіть світильники праворуч і ліворуч від дзеркала. Обов’язково зорієнтуйте їх, щоб уникнути відбиттів. Деякі дзеркала включають в себе один або кілька джерел світла.

Освітлене дзеркало зі стилем для вашої кімнати

Існує безліч рішень, які допоможуть вам висвітлити дзеркало: кожен з них додасть кімнаті своєрідний стиль! Скористайтеся прикладами фото-галереї, щоб вибрати для себе найбільш прийнятний варіант.

Дзеркало з лампами по периметру «Стар»

Лампи-цибулини розташовуються навколо великого дзеркала. Вони вибираються з максимальною потужністю 60 Вт з коефіцієнтом передачі кольору (CRI) понад 90. Виберіть флуоресцентні галогени, які не будуть сліпити очі.

Неонова підсвітка для дзеркала

Неон — обов’язковий декор для сучасної ванної кімнати, ідеально підходить для невеликих приміщень.

Вбудовані поодинокі лампи

Поряд з раковиною допускається лише близько 12 вольт. Найчастіше вибирається три лампи на стіні, а не в низу, щоб не засліплювати. Також подумайте про поглиблених світильниках у самому дзеркалі Дуже практично!

Світлодіоди

Світлодіодні дзеркала дуже яскраві. Є також світлодіодні стрічки, відрізняються водонепроникністю і мають самоклеющуюся бік. Дуже практичне і поширене рішення.

Настільна лампа або бра

Бра для освітлення дзеркала дозволяє добре опромінити поверхню. Плюсом такого вибору є те, що кут нахилу променя можна легко міняти. Також користується попитом настільна лампа.

Туалетне дзеркало з підсвічуванням: який відтінок світла вибрати?

Ви можете вибрати стиль дзеркала будь-якої форми, але також повинні подумати про тип світла. Щоб визначитися з лампами, то виберіть найбільш підходящий варіант забарвлення світла: холодний білий, теплий білий, синій, червоний, зелений або багатобарвний в залежності від бажаного настрою.

Атмосфера розслаблення і відмінна видимість

Знайте, що для розслаблюючій атмосфери краще вибрати теплий білий колір (від 2800 до 3200 кельвінів), а для ясного і природного — нейтральний білий (від 3500 до 4000 кельвінів). Між 5600 і 6500 кельвін лампи знаходяться на досить холодному білому відтінку. Бажано змішувати два види світла у вашої ванної, спальні або коридорі: природне функціональне освітлення з лампочками для дзеркала і більш тепле галогенове можуть створити приємну атмосферу в кімнаті. Уникайте одних галогенів, світло яких трохи желтоват, так як він вводить в оману, показуючи у відображенні втомлений вигляд. Над дзеркалом світло повинен залишатися м’яким, щоб уникнути впливу тіней на обличчя.

Дзеркало з підсвічуванням для макіяжу

Коли ви перебуваєте перед дзеркалом, напрямок світла має бути спереду. Вам можуть пропонувати спрямовані світильники в модулі зверху. Ні це не найкраща ідея, але також дає хороший ефект в кімнаті. Ви не будете знати, як нахилити голову, щоб побачити себе без тіней. Вибирайте пряме і м’яке освітлення, дозволяючи зробити догляд за обличчям легким і якісним. Чоловікам буде зручно голитися, а жінкам — наносити макіяж. Є кілька моделей бічного освітлення для кращого ефекту.

Дзеркало з підсвічуванням у ванну: на що звертати увагу?

Оскільки дзеркало буде у ванній кімнаті, є, очевидно, певні правила, яких варто дотримуватися. Насамперед, важливо враховувати обсяг кімнати, тому що в залежності від неї деякі електричні пристрої не допускаються. Враховуйте висоту стелі і поверхню, щоб визначити систему освітлення для установки. Не соромтеся звертатися до фахівця, якщо у вас є сумніви з монтажу електричної системи, відповідної стандартам. Світильник має бути такої ж ширини або вже, ніж дзеркало. Чим ширше освітлювальний прилад, тим краще буде видно обличчя. Важливо перевірити:

  • потужність освітленого дзеркала і інших освітлювальних приладів перед купівлею;
  • зазначену ступінь захисту.

Дзеркало з підсвічуванням: поради по експлуатації

Перед покупкою переконаєтеся, що ваші очі переносять вид ниток лампочок. Якщо ви відчуваєте дискомфорт або сльозоточивість, то це означає, що освітлення дуже потужний і агресивний. Якщо вам доведеться міняти лампочки, то підбирайте ідентичні, оскільки в іншому випадку буде катастрофічний. Підвіска над дзеркалом зазвичай встановлюється від 198 до 203 см від підлоги. Ця висота підходить для членів сім’ї будь-якого зростання, щоб ефективно нею користуватися. Слід пам’ятати про комфорт, дифузному освітленні, яке забезпечує відповідне відображення.

Дзеркало є невід’ємним елементом оформлення ванної кімнати, спальні і передпокою. Ви їм користуєтеся щодня, тому варто подбати про хорошому освітленні.

Теги: Декор та оформлення