Невеликий будинок в красивому мальовничому місці на березі теплого моря. Зелені галявини, яскраве сонце, блакитне небо. Непередаваний запах квітучих фруктових дерев. Живопис, музика, архітектура з найдавнішими традиціями. Все це – Італія. Прекрасна Італія, яка нікого не може залишити байдужим. Італійський стиль в архітектурі і дизайні інтер’єрів надзвичайно багатогранний. У кожній провінції цієї сонячної країни існують свої традиційні риси будівництва й оформлення будинків. Це шикарні, багаті розкішшю будівлі, з якими сусідами прості сільські будиночки. Сьогодні помпезність і багатство, виставлені напоказ, залучають усе менше захоплених поглядів італійців. Набагато важливіше для них в сучасному будинку затишна і комфортна обстановка, де все підпорядковане правилам функціональності.

Пропонуємо розглянути один з проектів заміського будинку в Італії.

Дизайнери вибрали для роботи сільський стиль з елементами рустикальности. Для облицювання будинку зовні використані різні види кладки (цегляна і бутова) і штукатурка. Вони відмінно поєднуються в дизайні одного фасаду. Невелика територія перед будинком прикрашена газоном, рослинними композиціями в підлогових вазах і зеленими чагарниками:

Арочні отвори – спадщина давньоримської архітектури – доповнюються сучасними способами скління і не порушують гармонії.

В італійських патіо водойми – неодмінна умова для повноцінного відпочинку на свіжому повітрі. Оскільки дизайнери взяли за основу проекту принцип простоти, басейн у цьому внутрішньому дворику простої прямокутної форми.

Внутрішня обробка

Для оформлення внутрішнього оздоблення будинку у відповідності з сільськими традиціями обрані природні оздоблювальні матеріали, меблі з натурального дерева, ковані елементи. Всі підкреслює затишну простоту в цьому будинку:

Для обробки стін обраний спосіб змішування фактурної штукатурки з кам’яною кладкою. Це дуже популярний прийом в італійському стилі. Така навмисна грубуватість стін підкреслює витонченість інших елементів декору. Зверніть увагу на тонкий килим, що імітує шкуру тварини, і елегантні торшери:

Стельові балки з необробленої деревини римуються з підлоговим покриттям і наповнюють кімнату природним теплом. Скошені мансардні стелі врівноважуються декоративними балками. Таку стельову конструкцію можна використати для розміщення на ній світильників або прикрас:

Ковані гвинтові сходи привертає увагу строгістю і елегантністю. Відсутність химерних різьблених елементів робить її найбільш придатною до обстановки:

Меблі

Прекрасно уживаються в інтер’єрі італійського будинку сучасні меблі та грубі дерев’яні поліна, пристосовані під предмети декору і меблів:

Оригінально оформлене та робоче місце. Замість традиційних письмових столів і полиць з шафками сконструйований простий стелаж зі стільницями на всю стіну. Він прекрасно вписується у загальну обстановку і робить її більш легкою:

Поряд з демонстративною брутальністю деяких елементів в інтер’єрі використані елегантні предмети меблів. Їх витонченість підкреслено підлоговим покриттям, що імітує натуральну кам’яну плитку:

Колірна гамма

Італійський будинок – це втілення світла і тепла. Тому в заміському будинку в Італії дизайнери-декоратори вибрали в якості обробки дуже світлі фарби: білий, світло-сірий, світло-коричневий. Темні деталі відтіняють ці кольори і не дозволяють стати інтер’єру нудним і одноманітним:

Таке колірне рішення передає сонячну атмосферу італійського клімату і робить приміщення більш об’ємним.

Крім білого і сірого, інтер’єр гармонійно вплітаються жовтуваті відтінки натурального дерева. У меблів з масиву збережені і фактура і текстура деревини. Так відтворюється автентичність побуту італійської села:

Грубуваті дерев’яні поверхні дуже органічно доповнені сучасними глянсовим покриттям білого кольору та сучасною побутовою технікою в сіро-сталевий гамі:

Біла посуд на кухні також відрізняється простотою форми і декору. Колір посуду поєднується з натуральним деревом і з білими меблями:

На тлі світлого пишноти прикметною колірним акцентом виділяються стіни у ванній кімнаті, оформленої в темно-фіолетових тонах. Саме на такому тлі вигідно виділяються білі фаянсові раковини і мармурову підлогу. Інтер’єр цієї ванної кімнати виглядає розкішно:

Предмети декору

У відповідності з вибраним стилем, дизайнери підібрали найбільш підходящі цього будинку прикраси. Стародавні амфори, висушений стовбур ліани, лляні штори і покривала з ефектом пом’ятості – все це як не можна до речі підходить для оформлення інтер’єру:

Модель ванни повністю відповідає традиціям рустикального стилю італійського сільського будинку. Зовнішнє покриття нагадує пофарбований неотполированный чавун:

Розглянутий проект заміського будинку в Італії – це бездоганне втілення гаданої простоти, доведеної до досконалості.

Теги: Дизайн-проект, Заміський будинок