Сонце – кращий засіб від похмурого і депресивного настрою, а жовтий колір в інтер’єрі – ідеальний варіант наповнити своє житло енергією і теплом літнього дня. Особливо цікавою в жовтих тонах виглядає кухня і саме про те, як створити затишну і сонячну атмосферу на кухні і піде мова.

Жовтий колір в інтер’єрі

В першу чергу слід зазначити, що відтінки цього теплого кольору викликають виключно позитивні емоції, однак застосовувати їх слід дуже обережно, тому що надлишок і монохромність в інтер’єрі з настільки яскравими фарбами може дратувати. Тому краще всього, якщо жовті тони будуть використані разом з іншими квітами. Для того щоб створити цікавий комбінований інтер’єр в якості компаньйонів можна використовувати нейтральні кольори (білий, коричневий, сірий, чорний), а також всі відтінки натурального дерева.

Говорячи про стилі інтер’єру і про застосування в них жовтого кольору, потрібно сказати, що для новомодних дизайнів більше підійдуть яскраві і насичені тони, а ось для класичних і аристократичних — приглушені і ніжні відтінки.

Як створити сонячну кухню

Ні для кого не секрет, що кухня – обличчя господині. І це стосується не тільки порядку і чистоти. Важливу роль відіграє це висловлювання та щодо інтер’єру, тому роблячи ремонт кухні, слід ретельно продумати всі деталі і особливо те, як буде розподілений колір. Тому як саме колірне рішення приміщення задасть настрій і атмосферу всієї кімнати.

Як вже говорилося раніше, монохромність тут не вітається, тому відразу потрібно визначитися, що саме буде жовтим. Чи це меблі, якщо так то вся або окремі її елементи, то це стіни, стелю або фартух. Комбінуючи кольори можна піти ще далі, зробивши жовтими окремі ділянки стіни в тон фасадам кухонного гарнітура або ж додати в інтер’єр нейтральних кольорів яскраво жовті акценти у вигляді стільців, скляної робочої стіни або яскравою стільниці. Варіантів тут маса, тому обмеженням тут може бути лише власна фантазія. Природно, якщо інтер’єр ви робите самі без допомоги професійних дизайнерів.

Кілька ідей для ремонту на кухні

Для тих, хто не є шанувальником кольоровий меблів, але хоче створити яскраву сонячну атмосферу на своїй кухні ідеально підійде варіант з яскравою обробкою стін. Це може бути просто пофарбована або обклеєна шпалерами стіна, яку при бажанні через кілька років можна буде перефарбувати в інший колір і тим самим повністю перетворити приміщення. Більш дорогий варіант обробки – перламутрова штукатурка. Це декоративне покриття створює ефект драпірованою шовком поверхні, виглядає дуже оригінально і розкішно. Для такої кухні ідеальним варіантом стане біла меблі з сірої обробкою і техніка сталевого або білого кольору. А як сполучна ланка може виступити мозаїка на робочій стінці з білих, сірих і жовтих елементів або така ж комбінована плитка на підлозі.

Оригінально буде виглядати кухня з підлогою, викладених плиткою в шоколадному кольорі, яка ідеально поєднуватися з дерев’яним обіднім столом і стільцями і стільницею в робочій зоні в такому ж відтінку. В той же час цей ансамблю буде ідеальним контрастом, оттеняющим білу меблі і техніку, і жовту дрібну плитку на стінах. Оригінально та ж плитка мозаїка жовтого кольору буде виглядати на робочій стінці в кухні у сіро-білих тонах. А на додаток до неї стане підлогу і обідній стіл в теплих натуральних відтінків дерева.

Для любителів яскравого меблів ідеальним стане поєднання нейтральних білих стін і стелі з яскраво-жовтими фасадами гарнітура. Щоб не перевантажити таку легку комбінацію підлога також слід зробити в білому кольору, а ось техніку та стільницю краще всього вибрати не білу, а в кольорі металік.

Для того щоб створити відчуття яскравості і тепла на кухні не обов’язково використовувати багато деталей в жовтих тонах. Досить включити в інтер’єр лише кілька елементів і вся кімната засяє сонячним світлом. Хорошим варіантом для цієї мети стане острів зі стільницею в тон основної кухні і з жовтим корпусом і фасадами шухлядок. Для того щоб він виглядав гармонійно в інтер’єр можна включити декоративний посуд в тому ж кольорі. Також це можуть бути просто стільці або яскраво-жовті лавки на кухні і маленький диванчик з жовтою оббивкою в обідній зоні. А самим простим яскравим акцентом на кухні може бути стеля, пофарбований у жовтий колір. При цьому вся кухня повинна бути не помітною і виконана у світлих тонах.

На закінчення хотілося б сказати, що кухня – це особливе місце, де величезна кількість часу проводить в основному жінка, а тому вона повинна подобається своєї господині настільки, щоб кожне проведене мить в цьому приміщенні приносило лише задоволення і спонукало творити нові кулінарні шедеври.

Теги: Жовтий колір, Кухня