Не кожен може дозволити собі окрему кімнату в будинку чи квартирі для прання, яка усуне проблему непривабливою пральної машини у ванній. На щастя, є багато чудових ідей, які дозволять вам гармонійно включити пральну машину в іншу частину інтер’єру і зробити її майже непомітною. Незважаючи на те, що сучасна побутова техніка сама по собі все більш приваблива, вона не обов’язково буде відповідати стилю ванної кімнати. Фото покажуть вам кілька ідей, щоб приховати чи доречно розмістити пральну машину в приміщенні, вирішуючи проблему непривабливості раз і назавжди.

Сучасна пральна машина: дизайн ванної кімнати в поєднанні з побутовою технікою

Типова ванна кімната в сучасному будинку також відіграє роль пральні. Отже, як ви встановлюєте пральну машину для комфортного використання? Навіть у самому маленькому просторі ви можете помістити техніку, прикрашаючи інтер’єр. Все, що вам потрібно, — це хороший проект.

Пральна машина у великій ванній кімнаті

Якщо є достатньо місця в задній частині кімнати, то можна сконструювати спеціальний шафка для пральні, куди постаивть пральну машину. Якщо техніка не використовується, то залишається невидимою за зачиненими дверима.

Пральна машина в маленькій ванній кімнаті

Якщо простір дійсно мало, пральна машина може бути встановлена в кутку або вбудовуватися в готовий корпус, зроблений з гіпсокартону та керамічної плитки для облицювання або ДПК. Тоді пристрій буде ідеально відповідати дизайну інтер’єру, гармонійно вписуючись в стилістичне оформлення простору.

Пральна машина з ванної: що ви повинні врахувати

Вибираючи найкращий спосіб приховати пральну машину у ванній кімнаті, не забудьте взяти до уваги модель пристрою та її технічні можливості. Якщо білизна завантажується зверху, то будете сильно обмежені у виборі рішень. Окрема пральна машина і сушарка? Ми повинні звільнити більший простір під столом, приховати обладнання в шафі або за дверима.

Розташування під стільницею

Під стільницею повинні бути встановлені тільки пристрою потужністю 5-6 кг, висота яких не перевищує 85 див. Більшість стільниць для ванної кімнати встановлені на цьому рівні, хоча 90 см не викличуть проблем при використанні раковини.

Залиште деякий простір навколо пральної машинки

Крім того, при установці пральної машини залиште деякий простір навколо неї, щоб пристрій під час прання, тобто сильних вібрацій, не зашкодило меблі, стільницю або інші предмети інтер’єру. Не забувайте про вентиляцію. Однак нам не потрібно свердлити додаткові отвори в шафах, так як досить просто відкрити двері після закінчення прання протягом кількох годин.

Враховуйте розташування водопостачання і каналізації

Зрозуміло, розташування пральної машини повинно бути сумісне з наявною системою водопостачання і каналізації у ванній кімнаті. В іншому випадку при установці техніки у віддаленому місці від комунікацій можуть виникнути великі труднощі і проблеми. Однак завдяки сучасному фітинга можливі будь-які типи установки пральної машини у ванній кімнаті, які можуть бути незліченними!

Ванна з пральною машиною: фото раціонального розташування техніки

Пральна машина, стоїть одна в кутку, яка не відповідає стилю інтер’єру, вже не проблема для вас. Виберіть одне з популярних рішень у фото-ідеях і сховайте машинку за дверима, під стільницею або у вбудованому шафі. Якщо у вас багато місця в будинку, то обов’язково подбайте про свій комфорт, виконуючи домашні обов’язки. Адже в місткому будинку або навіть в квартирі можна створити міні-пральню, яка стане центром догляду за вашим гардеробом.

Стільниця для ванни під пральну машину

Якщо ви не хочемо натрапляти на пральну машину кожен раз, коли використовуєте ванну кімнату, то помістіть пристрій під стільницю. При бажанні зробіть розсувні двері, яка скроит з увазі об’єкт побутового призначення. Замість розсувних дверей ви можете вибрати традиційні стулки, що буде відповідати інших шаф в кімнаті. Однак пральна машина під стільницею без дверей виглядає дуже навіть привабливо.

Пральна машина у шафі

Якщо площа ванної дозволяє, ви можете розташувати пральну машину в шафі. Простір, що залишився, можна використовувати для вставки сушарки або установки чистячих засобів. Меблі, використовувана для пральної машини, є цікавим варіантом маскування цього пристрою. Все закрито і повністю нейтрально для оформлення кімнати.

Пральна машина, прихована за дверима

Ідеальне рішення полягає в тому, щоб відокремити частину ванної кімнати для міні-пральні, в яку ви зможемо складувати всі аксесуари. Це рішення вимагає багато місця, але воно досить практично. Особливо цікавими можуть бути розсувні двері, які відокремлюють техніку для прання від іншої частини ванної кімнати.

Пральна машина ванної в хрущовці: яке саме практичне рішення?

Пральна машина у поглибленні — не оригінальна ідея, але якщо ви є власником невеликої ванної кімнати, то це може бути єдиним варіантом. Навіть малий простір необхідно використовувати максимально, тому полиці або раковина над пральною машиною — це необхідність, про яку ви не повинні забувати.

Техніка в ніші може виглядати просто і натурально

Якщо у нас є ніша у ванній, виділіть її повністю куточок для пральні. На додаток до техніки ви зможете там розмістити всі речі, необхідні для прання. Ніші легко створити і приховати. Таким чином, ви сконструіруете міні-простір для пральні.

Пральна машина у ванній під раковиною

Власники хрущовки як ніхто інший знають, як тісні кімнати міні-квартири. Однак навіть у найменшій за площею ванні можна встановити пральну машину, яка ідеально впишеться під раковину. Завдяки такій ідеї ви можете використовувати кожен куточок приміщення.

Сучасні дизайнери використовують цікаві та перевірені способи розміщення і складання пральної машини у ванній кімнаті. У представленій фото-галереї ви можете ознайомитися з практичними і цікавими проектами ванних кімнат з пральнею. Використовуйте готові рішення, які знадобляться в житті.

Теги: Ванна кімната