Фото рідких шпалер в інтер’єрі:

Підготовчі роботи

 • Грунтуємо поверхню

  Позитивним моментом є те, що для того, щоб нанести рідкі шпалери, не обов’язково вирівнювати стіни, але прогрунтувати їх все-таки доведеться. Грунтуються стіни два рази: спочатку вертикальними рухами, а після висихання – горизонтальними. Коли стіни висохнуть, і суміш буде готова, можна приступати до основної роботи.

 • Готуємо суміш

  Для того щоб нанести на стіни рідкі шпалери їх потрібно попередньо правильно розвести. Це бажано зробити за ніч до початку роботи. У відро з водою спочатку висипається блиск, який при бажанні можна і не використовувати. Потім треба добре струснути мішок з іншими інгредієнтами, щоб вони добре перемішалися, і висипати їх у воду з блиском. Все це потрібно ретельно перемішати до однорідної консистенції. Найзручніше це робити руками. Рукавички при цьому можна не використовувати – в складі рідких шпалер присутні тільки екологічно чисті натуральні речовини, які не принесуть шкоди вашій шкірі. Після того, як суміш вымешана, потрібно її помістити назад у пакет і залишити її на ніч. Не хвилюйтеся вони не зіпсується – в такому стані суміш рідких шпалер можна зберігати один тиждень. Зверніть увагу: кожен мішок рідких шпалер замішується окремо, щоб утворилися порції залізли назад у свою тару.

 • Особливості нанесення

  Рідкі шпалери наносити на стіни треба невеликими порціями за допомогою металевого кельми. Товщина покриття повинна бути не більше 0,5 см. При необхідності, суміш можна розбавити, але не більше, ніж 1 літр на мішок шпалер. Перш ніж починати наступний мішок потрібно змішати його з залишками попереднього, так як вони можуть трохи відрізнятися в кольорі. Коли всі стіни обклеєні шпалерами, то дрібні шорсткості потрібно загладити змоченим у воді кельмою, а кути укосів підрівняти картонним ножиком.

Нанесення візерунка з рідких шпалер

Якщо вам не подобається нудна однотонність стін, то за допомогою нехитрих прийомів з рідких шпалер можна зробити витончений малюнок.

Розглянемо поетапний процес.

 • Приготуйте з картону трафарет з необхідним малюнком;
 • Перенесіть зображення на стіну, обвівши малюнок олівцем;
 • За допомогою невеликого шпателя наносимо суміш товщиною 2-3 мм на стіну, намагаємося зробити так, щоб суміш заходила за контур малюнка на 1-2 мм;
 • Тепер маленьким шпателем підганяємо суміш з країв всередину, поки не побачимо контур малюнка;
 • Акуратно підрівнюємо поверхню малюнка, щоб уникнути перепадів і нерівностей;
 • Коли суміш висохне, можна приступати до наступного суміжного узору.
 • Такий малюнок додасть вашій кімнаті ексклюзивний характер. Але це ще не все, переваг у таких шпалер досить — приховують дефекти стін, не накопичують у себе неприємні запахи, легко наносяться і відрізняються довговічністю.

  Нанесення рідких шпалер на відео

  Теги: Декор та оформлення, Стіни